Ruben Goossens i Antonio Rudiger reagują na porażkę Niemiec z Polską

Tak blisko, ale czego brakuje? Niemcy obrócili Polskę strzałami (25) i celnymi (9), ale wystarczył jeden celny rzut rożny z drugiej strony. Arsenał Środkowy obrońca Jacob Keewor zdobył decydującą bramkę meczu. Pełne posiadanie, zero punktów – historia, która niestety jest dobrze znana fanom Bayernu w tym sezonie. Tyle na letnie wakacje!

Po meczu Niemiec Robin Goossens (intermilan) i Antonio Rudiger (Real Madryt) odbiło się na porażce 1:0. Ich komentarze zostały przechwycone przez DFB.de:

„Miałem nadzieję, że będziemy mogli dzisiaj świętować zwycięstwo, które miałoby decydujące znaczenie dla mnie i dla naszego kraju” – powiedział Goossens, którego zmiana w drugiej połowie dała Niemcom impuls. „Graliśmy dobrze w drugiej połowie i stworzyliśmy wiele okazji, za które powinniśmy byli się nagrodzić. Tego nam brakowało, abyśmy w końcu mogli wrócić do domu zwycięsko. Musimy dalej budować na naszym występie w drugiej połowie ”.

To był niezwykły powrót 28-latka, który był w kadrze narodowej i poza nią od czasu swojej głównej roli na Euro 2020 latem 2021 roku i którego przyszłość może oznaczać powrót do Niemiec w tym czasie. lato Okno transferowe.

Rudiger dokonał konwersji w 90 minucie, ale mógł patrzeć tylko z obrony, kiedy każdy niemiecki strzał został odrzucony przez polskiego bramkarza Wojciecha Czewnego. Cokolwiek to było, nie wystarczyło.

„Przegrywamy ten ostatni atak, to ostatnie podanie, a potem przegrywamy taki mecz”klub piłkarski Chelsea – żalił się obrońca.

Nie masz dość tej gry? (Poważnie?) Cóż, mamy dla Ciebie podcast po meczu. Dołącz do Samrina i Rayyana (Cyler), którzy dyskutują o ustawieniach niemieckiej trójki obrońców, wykluczeniu Niclasa Füllkruga z XI, bocznych obrońców, Hansiego Flicka i Juliana Nagelsmanna, spojrzeniu na mistrzostwa świata i wszelkiego rodzaju rozkoszach. On słucha na SpotifyLub przez odtwarzacz poniżej:

A skoro już przy tym jesteś, zagłosuj na naszą drogę Nagroda dla najlepszego klubu podcastów 2023 W WorldSoccerTalk! Jak zawsze dziękujemy za każde wsparcie!