Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ron „Farooq” Simmons wspomina utworzenie zespołu tagów WWE The Acolytes z JBL

Ron „Farooq” Simmons wspomina utworzenie zespołu tagów WWE The Acolytes z JBL

Zanim stali się znani jako APA (Agencja Ochrony Akolitów), Bradshaw (JBL) i Faarooq (Ron Simmons) byli znani po prostu jako Akolici i byli strażnikami Ministerstwa Ciemności Undertakera. pojawić się o godz Music City Multi ConSimmons pamięta, co doprowadziło do jego współpracy z JBL. Na temat tego, jak przekształcili się ze strażników kultu w ochroniarzy, Simmons zażartował, że po prostu stali się sobą.

„Zmieniliśmy się w siebie i rzeczywiście tak się stało!” Ponadto zauważył, że oboje odnieśli pewne sukcesy przed połączeniem się w pary i że pochodzili z podobnych środowisk. „On i ja mamy podobne pochodzenie: on jest piłkarzem, a ja pochodzę z tego samego”. Simmons zauważył również, że osobiście są podobni, ale nie sądzi, aby przełożeni wiedzieli, jak ostatecznie uda się to połączenie. „Nasze osobowości były podobne poza ringiem, więc kiedy powiedzieli: «Hej, a co, jeśli zbierzemy tych gości razem?» Nie sądzę, żeby ktokolwiek, szczerze mówiąc, myślał, że odniesiemy taki sukces, jaki osiągnęliśmy .”

Na koniec Simmons stwierdził również, że on i JBL wiedzieli, że łączy ich coś wyjątkowego od chwili, gdy po raz pierwszy spędzili razem czas. „Ponieważ jeśli kiedykolwiek miałeś problem, możesz to wyczuć. Możesz poczuć, czy to zadziała. I przez ten krótki czas byliśmy razem, wiedzieliśmy, że coś jest na rzeczy i to było klikanie z ludźmi.” „

Jeśli korzystasz z cytatów z tego artykułu, podaj je Music City Multi Con i podaj potwierdzenie dla Wrestling Inc. Do kopiowania.

READ  Jak usunąć swoje konto Gmail