Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina królewska na żywo: Meghan Markle zwraca się do Harry’ego z prośbą |  mój |  Aktualności

Rodzina królewska na żywo: Meghan Markle zwraca się do Harry’ego z prośbą | mój | Aktualności

Meghan Markle postawiła księciu Harry’emu „jeden warunek”, jeśli ma wrócić do Wielkiej Brytanii, twierdzi ekspert.

Od czasu przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych w 2020 r. Meghan wracała do Wielkiej Brytanii zaledwie kilka razy, a jej ostatnia podróż miała miejsce w 2022 r.

Obecnie twierdzi się, że Meghan zapewniła Harry’ego, że nie wróci, jeśli nie będą mieli własnego miejsca na nocleg i odpowiedniego bezpieczeństwa.

Mówiąc do LustroKrólewski ekspert i autor Tom Quinn powiedział: „Meghan oświadczyła, że ​​jest gotowa wrócić do Anglii tylko wtedy, gdy ona i Harry będą mieli własne mieszkanie i bezpieczeństwo będzie konieczne. Meghan nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii i nie pozostanie z teściami. „

Dodał: „Jeśli parze uda się znaleźć stały dom i rozwiązać kwestię bezpieczeństwa, z pewnością będą chcieli sprowadzić swoje dzieci do Wielkiej Brytanii, ale osiągnięcie stanu, w którym Archie i Lily będą mogli Zrób tak.” Aby rozwinąć prawdziwe i ciepłe relacje z kuzynami George’em, Charlotte i Louisem.

Komentarze Quinna pojawiają się po tym, jak Harry niedawno uzyskał prawo do wniesienia sprawy do Sądu Apelacyjnego przeciwko orzeczeniu Wysokiego Trybunału, stwierdzającego, że poziom ochrony on i jego rodziny w Wielkiej Brytanii jest rozsądny. Oprócz utraty w 2020 r. pełnej ochrony policyjnej finansowanej przez podatników, Meghan i Harry zostali również eksmitowani z Frogmore Cottage w czerwcu zeszłego roku, pozostawiając parę bez oficjalnego miejsca zamieszkania w Wielkiej Brytanii.

To jest nasz blog na żywo. Poniżej znajdziesz najświeższe wiadomości dotyczące rodziny królewskiej.

READ  Taylor Swift twierdzi, że aresztował prześladowcę