Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina i przyjaciele Caroline Flack ogłaszają Flaxstock: święto życia prezentera

Rodzina i przyjaciele Caroline Flack ogłosili, że zorganizują na jej cześć festiwal o nazwie Flackstock.

Wydarzenie z gwiazdami będzie uczcić życie zmarłego prezentera „komediami, tańcem i muzyką” w poniedziałek 25 lipca 2022 r. na terenie Englefield House, Pangbourne, Berkshire.

Organizatorzy festiwalu wyjaśnili, że wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości na temat problemów ze zdrowiem psychicznym i zebranie funduszy na cztery organizacje charytatywne zajmujące się zdrowiem psychicznym, które były bliskie sercu Caroline.

Była gospodyni Love Island Caroline popełniła samobójstwo 15 lutego 2020 roku w wieku 40 lat.

Len! Rodzina i przyjaciele Caroline Flack ogłaszają Flackstock: obsadzany gwiazdami festiwal świętujący życie zmarłej prezenterki „komedią, tańcem i muzyką”

W panelu, w którym biorą udział matka Caroline, Kristen i siostra Judy, oraz przyjaciele Natalie Pinkham, Don Oporter, Anna Bleu, Sarah Tkife, Lee i Jill Francis, zespół powiedział, że jest „zachwycony”, ogłaszając pierwsze pokazy.

Zwycięzcy Masked Singer Natalie Imbruglia, piosenkarka pop Louise Redknapp i Fleur East to pierwsze zespoły, które zostaną ogłoszone na imprezie sponsorowanej przez McDonald’s.

Z występami celebrytów następnego dnia przez profesora Greena, Dermota O’Leary’ego, Kirsty Gallacher, Buddy’ego McGuinnessa i Joela Dummetta.

Fundusze zebrane z Flackstock zostaną równo podzielone między organizacje charytatywne Choose Love, Mind, Samaritans i Charlie Waller Trust — cztery wartościowe placówki, które zajmują szczególne miejsce w sercu Caroline.

In Memory: Była gospodyni Love Island Caroline popełniła samobójstwo 15 lutego 2020 r., W wieku 40 lat (na zdjęciu w sierpniu 2009 r. na V Festiwalu)

In Memory: Była gospodyni Love Island Caroline popełniła samobójstwo 15 lutego 2020 r., W wieku 40 lat (na zdjęciu w sierpniu 2009 r. na V Festiwalu)

Rozległość: Gwiazdorskie wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 25 lipca 2022 r. na terenie Englefield House, Pangbourne, Berkshire (na zdjęciu)

Rozległość: Gwiazdorskie wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca 2022 r., na terenie Englefield House, Pangbourne, Berkshire (na zdjęciu)

Wydarzenie odbędzie się na terenie Englefield House po letnich koncertach w ramach Heritage Live na miejscu, prezentowanego przez Giles Cooper Entertainment, który zapewnił całą swoją infrastrukturę i zespół wspierając Flackstock.

READ  „Wstyd”: Tracey Amin domaga się usunięcia jej sztuki z nr 10 w związku z zarzutami o zamknięcie partii | Ents & Arts News

Matka Caroline, Kristen, powiedziała o Flaxstock: „Caroline nigdy nie była sama ani najszczęśliwsza na festiwalu muzycznym ze swoją siostrą i przyjaciółmi.

„Flaxstock to świetny pomysł dla tych, którzy ją dobrze znają i doskonały sposób na zapamiętanie jej śpiewu, tańca, a przede wszystkim jej śmiechu.

Flackstock jest nie tylko najbardziej pozytywnym sposobem na uhonorowanie Carrie, ale również organizacje charytatywne, które kochała, skorzystają na dochodach.

Gwiazda Celeb Juice: Keith Lemon ma wystąpić we Flackstock, aby uhonorować Caroline

Gwiazda Celeb Juice: Keith Lemon ma wystąpić we Flackstock, aby uhonorować Caroline

Powrót do tyłu: Louise Redknapp będzie również na scenie podczas imprezy z gwiazdami w lipcu

Powrót do tyłu: Louise Redknapp będzie również na scenie podczas imprezy z gwiazdami w lipcu

DŁUGOTERMINOWE PRZYJACIELE: Prezenter Dermot O'Leary również będzie przed publicznością na festiwalu

DŁUGOTERMINOWE PRZYJACIELE: Prezenter Dermot O’Leary również będzie przed publicznością na festiwalu

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za ich ciężką pracę – dla Natalie za szalony pomysł, Giles Cooper Entertainment i Englefield House, którzy uratowali dzień, Live Nation i wszystkich genialnych sponsorów.

„Moja rodzina jest tak dumna, że ​​tak wielu ludzi, którzy znali Carrie, tak bardzo ją kochało”.

Ian O’Reilly, Head of Community and Events Fundraising for Mind, powiedział: „Każda darowizna, którą Mind otrzyma za pośrednictwem Flackstock, pozwoli nam być tam dla większej liczby osób, gdy nas potrzebują.

Starry: Dawn O'Porter również znalazła się na liście festiwalowej

Starry: Dawn O’Porter również znalazła się na liście festiwalowej

Wychodząc na scenę: Profesor Green wystąpi również na Flackstock

Wychodząc na scenę: Profesor Green wystąpi również na Flackstock

Obejmuje to usługi takie jak Mind Infoline, Legal Line i internetowa społeczność wsparcia rówieśników dla dorosłych.

Fundusze umożliwią nam także kontynuację akcji ulepszania usług oraz udzielania informacji i wsparcia.

„Jesteśmy dumni, że możemy być zaangażowani i nie możemy się doczekać rozpoczęcia festiwalu”.

Kolejne występy, goście specjalni i ogłoszenia dla Flackstock zostaną opublikowane w odpowiednim czasie.

Bilety w przedsprzedaży od godz. 10:00 w środę 27 kwietnia. Sprzedaż publiczna rozpocznie się o godzinie 10:00 w piątek 29 kwietnia.