Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja The Sparks Brothers — hołd Edgara Wrighta dla Gilberta i George’a Popa | Dokument muzyczny

NSOkoło 2 godzin i 20 minut, Film Maker Edgar Wright To dopełnienie ogromnego aktu miłości fanów do uroczego duetu popowego Sparks, który pochodzi z Kalifornii, ale w latach 70. zyskał sławę w Wielkiej Brytanii. Konfrontując się z braćmi Ronem i Russellem Mile, Sparks nadal zdobywał punkty i wędrował przez dobre i złe czasy, jednocześnie gromadząc zagorzałych fanów. Ron jest jazzującym facetem przy pianinie z wąsami Chaplina/Hitlera, a Russell jest najbardziej ekstrawaganckim i wysadzanym wokalistą.

Film musi być długi, ponieważ Wright w zasadzie chce przeprowadzić nas przez ich kariery bez ustanku, rekord po nagraniu, i złożyli 25 albumów studyjnych. To denerwujące i jednocześnie cudowne, że w ogóle nie wykazuje zainteresowania. Zapytaj braci Mile o wszystko, co ma związek z ich osobistym, romantycznym lub romantycznym życiem. W rzeczywistości są prawdopodobnie bliżsi niż małżeństwo; Każde z nich jest życiem emocjonalnym drugiego, chociaż to również jest ostatecznie nieprzejrzyste. Pyta Wrighta, jak mogli być tak lubiani, tak wpływowi na tak wiele sposobów, a mimo to wciąż tak nieznani – a jego film musi być zadowolony, że nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałem niewiele lub nic o Sparksach i przez długi czas myślałem, że są Brytyjczykami, głównie dlatego, że Ron przewracając oczami i przewracając się przed kamerą, przypominał mi Kennetha Williamsa lub Blackie z On Buses. Ale film Wright mnie podniecił. Sparks to pop Gilberta i George’a. A może bardziej słusznie byłoby powiedzieć, że Ron i Russell są ciągłą reinkarnacją… Pete i Dodd; To zabawne, być może wyjątkowe w swoim szczerym połączeniu muzyki pop i humoru, w niezwykłych i surrealistycznych tekstach oraz wspaniałych projektach albumów.

Jest zabawna anegdota od Nicka Heywarda z Haircut One Hundred, która mówi, że kiedy był dzieckiem, widział ich na ulicy i był tak przerażony, że chciał to ukryć. W przeszłości bracia Mile odnieśli fiasko w projektach filmowych z Jackiem Tate i Timem Burtonem, ale teraz odnieśli własny sukces. Szalony film akcji AnnetteWyreżyserowane przez Leosa Caraxa. Mają chwilę, ale być może ich geniusz polega na tym, że mają jedną długą, ciągłą chwilę od 1971 roku do dnia dzisiejszego.

ten iskry Brothers premiery 29 lipca w kinach.

READ  Rodziny więźniów Auschwitz sprzeciwiają się byłemu premierowi w radzie muzeum