Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Radykalnie przeprojektowana aplikacja Fitbit jest teraz gotowa do użytku publicznego

Radykalnie przeprojektowana aplikacja Fitbit jest teraz gotowa do użytku publicznego

Wreszcie nadeszła przebudowa Fitbit. Google właśnie ogłosił kompleksową aktualizację Po pojawieniu się jako aktualizacja upraszcza ona doświadczenie, dzieląc wszystko na trzy karty. Dostępna jest karta Dzisiaj, Trener i Ty, a każda z nich zapewnia unikalne dane i dostęp do działań.

Karta Dzisiaj zawiera w pełni konfigurowalny zestaw codziennych statystyk i wskaźników ułatwiających przeglądanie. Chociaż nazywa się „Dzisiaj”, zapewnia również dostęp do trendów zdrowotnych w ciągu ostatniego miesiąca lub roku. Karta Trener dotyczy motywacji i zawiera wybrane listy sesji uważności, treningów i nie tylko. Karta Ty umożliwia dostęp do odznak osiągnięć i powiązanych wskaźników postępu. Google twierdzi, że wszystkie te informacje pozostają prywatne i nie będą wykorzystywane do danych reklamowych.

Aktualizacja nie zmienia tego, co jest bezpłatne, a co dostępne tylko dla płatnych subskrybentów, więc podstawowe ćwiczenia fitness pozostaną takie same, ale język wizualny aplikacji jest zauważalnie inny i pojawiło się kilka nowych funkcji. Google zachęca użytkowników Fitbit do korzystania z nowej aplikacji do śledzenia aktywności fizycznej z dedykowanym urządzeniem lub bez niego, ponieważ aktualizacja poprawia integrację z czujnikami smartfonów w celu uzyskania dokładniejszej liczby kroków. Firma reklamuje także nowe mechanizmy kontroli prywatności i zwiększone opcje dostosowywania w zakładce Dzisiaj.

Aktualizacja rozpoczyna się dzisiaj na całym świecie, zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Jest to jednak wersja główna, więc może upłynąć kilka dni, zanim przeprojektowana aplikacja dotrze do Twojej skrzynki odbiorczej. Przeprojektowanie nie mogło nastąpić w lepszym momencie, jak miało to miejsce na początku tego roku, włączając w to otwarte talie, przygody i wyzwania. Chociaż te funkcje nie zostały jeszcze całkowicie przywrócone w tej aktualizacji, zakładka Trener będzie zawierać codzienne wyzwania i scenariusze podobne do tych, które były wcześniej dostępne, a zakładka Ty zapewnia dostęp do odznak osiągnięć.

READ  Channel 10 mówi o plotkach o transpłciowości Mitch Greer prowadzi rozmowy, aby zostać następną panienką