Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pumy w Anglii lekceważą ból związany z Pucharem Świata w meczu o brąz

Pumy w Anglii lekceważą ból związany z Pucharem Świata w meczu o brąz

Argentyna będzie chciała zamienić dwa błędy na dwa, gdy w sobotę w Paryżu zmierzy się z Anglią w meczu o trzecie miejsce w Pucharze Świata w Rugby.

Anglia twierdzi, że chce po prostu zrobić coś dobrego z koszulką. Inaczej mówiąc, Anglii zależy na niechcianej i niechcianej dogrywce w turnieju.

Pumy dwukrotnie podczas turnieju doznały wstydu. Anglia rozgromiła ich 27-10 w weekend otwarcia, kiedy fenomenalne kopnięcie George’a Forda zrekompensowało grę w 14-osobowym składzie. Następnie w zeszły piątek Nowa Zelandia rozgromiła ich 44:6 w najbardziej nierównym półfinale od 36 lat.

Od tego czasu wielokrotnie deklarowali, że chcą brązowego medalu. Niewiele drużyn na tym etapie deklaruje satysfakcję z trzeciego miejsca w Pucharze Świata w Rugby, bo mało kto pamięta, ale Pumy robią to z dumą.

„Zdobycie brązowego medalu jest bardzo ważne. Dla nas, za wszystko, co zrobiliśmy, i dla kraju „, powiedział trener Pumas Michael Cheika. „To jest dla wszystkich w grupie, dla przyszłości i dziedzictwa naszych najbardziej doświadczonych gracze. Zakończenie sezonu jak najwyżej było zawsze naszym celem.”

Motywów angielskich nie można nosić fizycznie na szyi. Anglia twierdzi, że nie chodzi o medal, ale o kontynuację renesansu i uniknięcie porażki.

Jedyna niepokonana drużyna, która dotarła do półfinału – po marnych wynikach w tym roku – była trzy minuty od finału, korzystając z planu gry dostosowanego do Republiki Południowej Afryki i mokrych warunków. Jedyną wadą Anglii była publiczność, która przegrała 16:15.

Trener reprezentacji Anglii Steve Borthwick powiedział: „Zbudował tę drużynę i robił postępy przez cały turniej. „Zespół znajdował się w trudnych momentach… i zareagował w spokojny, kliniczny sposób. Zespół myśli, że zaobserwowaliśmy tam duży rozwój. „

Borthwick zmienił ośmiu zawodników, w tym pięciu ze składu. Tom Curry rozegra swój 50. test w reprezentacji Anglii pomimo uwikłania w śledztwo dotyczące mistrzostw świata w rugby po tym, jak rzekomo padł ofiarą rasistowskiej obelgi ze strony południowoafrykańskiego Bongi Mbonambi podczas półfinału.

READ  Auckland Tuatara jest w likwidacji, ponieważ zawodowa drużyna baseballowa Nowej Zelandii umiera

Carey i jego rodzina byli celem nadużyć w Internecie, które zostały potępione przez Anglię i opisane przez Sale jako obrzydliwe. Borthwick zbadał mentalność swojego skrzydłowego i zapewnił go, że Carey jest chętny do gry. „Nie mógłbym być z niego bardziej dumny” – powiedział trener.

Nie było miejsca dla zapolowej Courtney Laws, która w tym tygodniu ogłosiła odejście na emeryturę, natomiast pierwszy start w Pucharze Świata przypadł Benowi Youngsowi, który wystąpi w reprezentacji Anglii na testach po raz 127. i ostatni.

Ponadto zastępujący kontuzję Sam Underhill zagra w swoim pierwszym meczu Pucharu Świata od finału w 2019 r., a Marcus Smith został mianowany bocznym obrońcą, co oznacza, że ​​Anglia zagra znacznie więcej niż przeciwko Springboksom.

Pumy zwróciły się do świeżych umysłów i nóg 20-letniego Luuka Pedro Rubiolo i środkowego Jeronimo de la Fuente, a także podziękowali weteranom Scrumhalfowi Tomasa Cubelli za jego niemal nieoczekiwany udział w deszczowej pogodzie, jakiej Pumy oczekują. spotkanie. .

Reprezentacja Argentyny zbiera się w grupkę podczas sesji treningowej na Stade de France w Saint-Denis pod Paryżem we Francji.

Choć mecz o trzecie miejsce jest przede wszystkim źródłem dochodu organizatorów turniejów, dwóm udało się wyprzedzić tę okazję: pierwszy miał miejsce w 1987 r., kiedy Walia pokonała w Rotorua 14-osobową Australię 22:21. Drugi raz miał miejsce w 2007 roku, kiedy Argentyna po raz drugi w tym turnieju pokonała Francję 34-10 na Parc des Princes. Obydwa wyniki pozostają najlepszymi miejscami Walii i Argentyny w Pucharze Świata.

Te pumy chcą tego, co te pumy cenią.

„Noszenie medalu to nie to samo, co jego nie nosić. Powrót do domu ze zwycięstwem to nie to samo, co przegrana” – powiedział De La Fuente. „Każdy może mieć swoje zdanie na temat tego, co to znaczy zdobyć (brązowy) medal. „Dla nas to najlepszy sposób na zakończenie Pucharu Świata”.

READ  „Spełnienie marzeń” – Tupou Vaa'i w drodze na Puchar Świata