Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Puchar Świata w krykiecie: Indie wymagają powolnego gry w półfinale z Nową Zelandią, wynika z raportu

Puchar Świata w krykiecie: Indie wymagają powolnego gry w półfinale z Nową Zelandią, wynika z raportu

Półfinał Pucharu Świata w krykiecie: Nowa Zelandia – Indie; Gdzie: Stadion Wankhede w Bombaju; Kiedy: środa, 21:30; zasięg: Na żywo w Sky Sport 1, aktualizacje na żywo dotyczące rzeczy

Kierownictwo indyjskiego zespołu rzekomo poprosiło o powolne nachylenie w ramach przygotowań do półfinału Pucharu Świata w krykiecie przeciwko Nowej Zelandii.

„Indian Express” poinformował, że sekretarze BCCI (Zarządu Kontroli Krykieta w Indiach) zostali poproszeni o zgolenie większości trawy na dachu stadionu Wankhede przed meczem rozpoczynającym się w środę wieczorem (czasu nowozelandzkiego).

Dzieje się tak pomimo tego, że turniej prowadzony jest przez ICC (Międzynarodową Radę Krykieta).

„Indian Express” oświadczył, że rozumie, że „zespół doradców” indyjskiej drużyny poinformował Amina Wankhede o swoich preferencjach po meczu z Holandią w Bengaluru.

„Lokalni kuratorzy BCCI utworzyli lokalną grupę organizacyjną, która ma opiekować się stadionami w całym kraju podczas Pucharu Świata. Międzynarodowa Rada Krykieta (ICC) również wysyłała swoich ekspertów w różne miejsca na każdy mecz” – donosi Indian Express.

„Urzędnik Mumbai Cricket Association (MCA) potwierdził, że przekazano wiadomość, aby przygotować powolny tor przed przybyciem gospodarzy do Bombaju. Nie będzie to interesujące, ale zespół poprosił o powolną grę. To był główny powód, dla którego zgoliliśmy trawę” – podało źródło.

Indyjski zawodnik Kuldeep Yadav świętuje bramkę zdobytą przez pakistańskiego zawodnika Sauda Shakeela podczas meczu Pucharu Świata w Ahmadabadzie.

Ijaza Rahiego/AFP

Indyjski zawodnik Kuldeep Yadav świętuje bramkę zdobytą przez pakistańskiego zawodnika Sauda Shakeela podczas meczu Pucharu Świata w Ahmadabadzie.

Jak donosił w sierpniu Hindustan Times, przed turniejem konsultant ICC ds. prezentacji, Andy Atkinson, przeprowadził prezentację w Bombaju, gdzie przemówił do zgromadzenia wszystkich sekretarzy stowarzyszeń gospodarzy nadchodzącego wydarzenia.

„Dowiedzieliśmy się, że Atkinson dał jasno do zrozumienia lokalnym sekretarzom – w spotkaniu wzięło udział 9 z 12 sekretarzy stowarzyszenia – że nie powinni ulegać żadnej zewnętrznej presji, aby usuwać murawę z boisk na niektóre mecze. „The Times” doniósł: „Mamy poproszono o zapewnienie boiska o współczynniku 60-40, odpowiedniego do odbijania”.

READ  Kontuzja łydki wyklucza Seana Johnsona z finałowego meczu NFL przeciwko Penrith Panthers

Indie wystawią w półfinale dwóch specjalistów Ravindrę Jadeję i Kuldeepa Yadava przeciwko Black Caps, ale gospodarz – który do tej pory wygrał wszystkie dziewięć meczów w turnieju – również odniósł imponujący sukces dzięki szybkim melonikom Jaspritowi Bumrahowi, Mohammedowi Shamiemu i Mohammeda Siraja.

Oczekiwano, że furtka pomoże szybkim melonikom drugiej drużyny kręglarskiej w meczu dzień-noc.