Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przetwarzanie języka naturalnego na potrzeby arbitrażu

O badaniu: Ta wtórna analiza randomizowanego badania klinicznego potwierdziła model przetwarzania języka naturalnego opracowany w jednym systemie opieki zdrowotnej w celu identyfikacji przyjęć do szpitala z powodu niewydolności serca. Konieczne są dalsze badania, aby określić, czy przetwarzanie języka naturalnego poprawi efektywność przyszłych wieloośrodkowych badań klinicznych poprzez identyfikację zdarzeń klinicznych na dużą skalę.

Autorski: Scotta D. Autorem korespondencyjnym jest lekarz medycyny Solomon z Brigham and Women’s Hospital w Bostonie.

Aby uzyskać dostęp do zablokowanego badania: Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje pod tym linkiem https://media.jamanetwork.com/

(doi:10.1001/jamacardio.2023.4859)

Notatka redaktora: Proszę zapoznać się z artykułem, aby uzyskać dodatkowe informacje, w tym o innych autorach, wkładzie i powiązaniach autorów, konfliktach interesów i ujawnieniach finansowych, a także finansowaniu i wsparciu.

# # #

Konsultacje medialne: Publikacja niniejszego badania zbiega się z prezentacją podczas sesji naukowych American Heart Association w 2023 r.

Dołącz ten link, aby zapewnić czytelnikom bezpłatny dostęp do pełnego tekstu artykułu Ten link będzie aktywny w momencie wprowadzenia zakazu https://jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/10.1001/jamacardio.2023.4859?guestAccessKey=a7ec6ea1-e5a5-402a-a1fd-cca28acc935a&utm_source=For_The_Media&utm_medium=referral&utm_campaign=ftm_link s&utm _content=tfl&utm_term=111123


Zastrzeżenie: AAAS i EurekAlert! Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność biuletynów publikowanych w EurekAlert! Za pośrednictwem instytucji wnoszących wkład lub do wykorzystania jakichkolwiek informacji za pośrednictwem systemu EurekAlert.

READ  Badanie ma na celu zbadanie źródła bólu pleców i stawów w celu zastosowania terapii inżynierii odwrotnej