Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Priyanka Chopra spotyka w Polsce młodych uchodźców z Ukrainy i tworzy z nimi sztukę

Aktorka Priyanka Chopra, która jest związana z UNICEF od prawie półtorej dekady, jest obecnie w Polsce, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami, którzy zostali zmuszeni do ucieczki z Ukrainy podczas rosyjskiej inwazji.

Priyanka z Instagrama napisała: „Sytuacja na Ukrainie jeszcze się nie skończyła… to jeden z największych kryzysów przesiedleńczych ludzi” na świecie, zarówno pod względem skali, jak i skali! Proszę, abyście nadal mieli wgląd w życie ludzi bezpośrednio dotkniętych tą wojną. @ UNICEF. „

Powiązane wiadomości

Priyanka Chopra Odważna pomarańczowa dzianinowa bluzka i spódnica midi o wartości 21 000 Rs idealne na randkę w filmie

Odważna pomarańczowa bluzka Priyanki Chopra i spódnica midi za 21 000 Rs są idealne na randkę filmową

Upuściła również klip wideo, w którym widziano ją, jak opowiada o wpływie rosyjskiej inwazji na życie ludzi, zwłaszcza dzieci i kobiet.

Post Priyanki zyskał wiele polubień i komentarzy. Wielu chwaliło Priyankę za jej wsparcie. Jeden z użytkowników mediów społecznościowych skomentował: „Niech cię Bóg błogosławi Priyanka. Dziękuję za wsparcie”. Inny napisał: „Wasze wsparcie wiele znaczy”.

24 lutego Rosja rozpoczęła specjalną operację wojskową na Ukrainie po tym, jak Doniecka i Ługańska Republika Ludowa poprosiła o pomoc w obronie. Ukraina oskarżyła Rosję o popełnianie okrucieństw i brutalności wobec ludności cywilnej od czasu inwazji i stwierdziła, że ​​zidentyfikowała ponad 10 000 możliwych zbrodni wojennych. Rosja zaprzecza, jakoby celowała w cywilów.
READ  Wzrost zatrudnienia w Polsce spowalnia w czerwcu