Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PPSSPP wprowadza emulację PSP na iPhone’a

PPSSPP wprowadza emulację PSP na iPhone’a

Dzięki temu przyszła kolej na PlayStation Portable, aby uzyskać emulator w sklepie iOS App Store PPSSPP, który był dzisiaj transmitowany na żywo. Ten emulator, opracowany przez programistę Henrika Rydgårda, jest rozwijany od ponad dziesięciu lat i jest… Do pobrania bezpłatnie Na iPhone’a i iPada.

Redgarda – mówi w poście na blogu Wersja zatwierdzona dziś rano ma pewne ograniczenia w porównaniu z poprzednimi wersjami aplikacji, które były dostępne za pośrednictwem kilku exploitów i Rozwiązania. Największym z nich jest to, że Apple nie zezwala na rekompilatory just-in-time, które rekompilują kod systemu operacyjnego i mogą prowadzić do płynniejszej wydajności. (Dlatego być może nigdy nie zobaczymy emulatora GameCube/Wii.) „Na szczęście urządzenia iOS są generalnie wystarczająco szybkie” dla prawie wszystkich gier na PSP.

Ponadto Rydgård powiedział, że obsługa klawiatury Magic Keyboard dla iPada będzie musiała zostać usunięta, ponieważ „stara metoda korzystała z nieudokumentowanego interfejsu API”, ale funkcja zostanie przywrócona. Funkcja RetroAchievements emulatora jest również wyłączona. Rydgård nie wyjaśnił dlaczego, ale powiedział, że wróci później z „lepszym interfejsem logowania”. To samo dotyczy obsługi GUI API Vulkana, która według niego również powróci, być może z „natywnym metalowym backendem”.

Nigdy nie posiadałem pierwszego przenośnego systemu PSP firmy Sony, ale wziąłem udział w ankiecie krawędź Powiedziano personelowi Kroniki Walkirii II, patapon, Final Fantasy Tactics: Wojna Lwów, I Crisis Core: Final Fantasy VII Wszystkie są doskonałymi powodami, aby sprawdzić PPSSPP. Lumen Warto też wspomnieć. Większość z tych gier została oczywiście później wydana na inne konsole, ale reprezentują one typy doświadczeń, które były dostępne w systemie.

PPSSPP działa na iOS 12 i nowszych wersjach, iPadOS 12 i nowszych wersjach, ale może także działać na Vision Pro. Chociaż aplikacja jest bezpłatna, Rydgård Wersja płatna Już wkrótce za 4,99 dolara – powiedział krawędź E-mailem. Zakładając, że będzie to jakieś 5 dolarów Wersja na Androidamoże nie różnić się funkcjonalnie od bezpłatnej aplikacji – istnieje, aby wspierać wysiłki Rydgårda.

READ  Szef urządzeń Amazon porzucił Echo w swoim salonie na rzecz inteligentnego telewizora