Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski zespół metalowy RISEUP podpisuje globalną umowę z Eclipse Records

Polski zespół metalowy RISEUP podpisuje globalną umowę z Eclipse Records

Mumbai: Eclipse Records ma przyjemność ogłosić, że RiseuP podpisało ekskluzywną umowę na całym świecie. Grupa to metalowy zespół Death Groove z Piszo w Polsce, którego muzyka jest przeszywana wprost do rdzenia, pozostawiając na wokalu nierównowagę! RiseuP powstała w 2012 roku i obecnie przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu Destructive Machine’s Chilling Time 3:27 za pośrednictwem Eclipse Records 6 sierpnia 2021 roku.

„Gramy muzykę, bo uwielbiamy to robić zawsze i wszędzie” – mówi wokalista Marcin Stanek. „Naprawdę chcemy podziękować Eclipse Record za naszą wiarę w naszą muzykę i nasz podpis… wiadomości. Mimo wszystko nadal zastanawiam się, czy naprawdę wiedzą, co z nami robią, hę!”

Pierwszy pełny album zespołu Destructive Machine’s Chilling Time 3:27 ukaże się 6 sierpnia 2021 roku. Okładkę albumu przygotował Arkadiusz Dzierawa z Lighthouse Audio. Okładkę albumu zaprojektował Mitja Juraja. DMCT to oszałamiający debiut jednego z najcięższych polskich zespołów Grove Metal, który włamał się na międzynarodową scenę metalową w historii. Poniżej znajduje się pełna lista tytułów utworów. Zapisz album z wyprzedzeniem lub zamów go w przedsprzedaży na tej stronie.

Niszczycielski czas chłodzenia maszyny 3:27 lista utworów

1. Wysokość

2. Zdrada

3. Korona

4. Cyfrowa prostytutka

5. Ogień nadal płonie

6. Niedrogie 13

7. Jim B.

8. Nędza

9. Slonski Wurszt

10. Proroctwo

11. rynna

Skład RiseuP

Stanek (wokal / sample), Ratajski (wokal), Krakowiak (gitara basowa), Sulski (perkusja), Kolus (gitara), Krzystala (gitara)

READ  Peter Kay droczy się z „wielkim ogłoszeniem”, dziękując fanom za „niesamowite” występy na trasie koncertowej w Manchesterze