Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski sędzia piłkarski wysyła antysemicką wściekłość do grupy antysemickiej

KRAKÓW, Polska (JDA) – Grupy żydowskie w Polsce skarżyły się po tym, jak zawodowy sędzia piłkarski wyszydził pracę grupy próbującej izolować antysemityzm w sporcie.

Bosnański arbiter Łukasz Araskiewicz nazwał pracę Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” „Hastrzębą Centrów Żydowskich i Miliusa”. Nigdy więcej, chcąc zapobiec ekspresji rasizmu w piłce nożnej, zaprosił go i inne osoby do wzięcia udziału w działalności grupy, poinformował we wtorek bośniackie wydanie Gazety Wyborka.

„Żydzi nie są narodem wybranym, nawet jeśli Żydzi udają, że są na zawsze”, odpowiedział Araskiewicz w e-mailu, „Przedstawienie Polaków jako antysemitów i mówienie o polskich obozach koncentracyjnych jest największym żydowskim f ****** hańba od czasów II wojny światowej”.

Warszawskie biuro Nigdy Więcej i Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego wezwało FIFA do podjęcia działań dyscyplinarnych wobec Araskovica, napisał w środę na Facebooku.

Jakie jest hebrajskie słowo oznaczające „poważny”?

w Streetwise hebrajski na czasy społeczności Izraela, Każdego miesiąca uczymy się kilku potocznych zwrotów hebrajskich wokół wspólnego tematu. To są Lekcje hebrajskiego z dźwiękiem o wielkości kęsa Tak nam się wydaje Bardzo ci się spodoba.

W tym miesiącu poznamy zwroty pod tytułem Siła i moc. Gotowy, aby być z nami twardym?

Ucz się więcej

Ucz się więcej

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać

Jesteś poważny. Doceniamy to!

Dlatego codziennie przychodzimy do pracy – aby zapewnić wymagającym czytelnikom takim jak Ty wiadomości o Izraelu i świecie żydowskim.

Więc teraz mamy prośbę. Podobnie jak inne serwisy informacyjne, nie znosiliśmy Pay. Ale ponieważ gazeta, którą tworzymy, jest tak droga, zapraszamy do przyłączenia się czytelników, którzy stali się ważni dla Times of Israel. Czasy społeczności Izraela.

READ  Gdynia Polish FNE na FF 2021: Ciotka Hitlera

Korzystając z The Times of Israel, możesz pomóc naszemu wysokiej jakości magazynowi za 6 USD miesięcznie Bez reklam, a także dostęp do ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla członków społeczności Times of Israel.

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać