Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska potęga! Hurricane i Majzrzak wysyłają Polskę do półfinału Pucharu ATP | Wycieczka ATP

Polska jest silna w tym roku Plik ATP. Hubert Harrocks i Kamil Majjrsak Pokonali Argentynę, aby wysłać swój kraj do półfinału w Sydney, kończąc w środę w grupie D 3:0.

Harrocks zremisował 6-1, 6-4 z Polską w Nersecie. Diego Swartzman. 2021 Finały Nito ATP Przeciwnik uratował wszystkie trzy break pointy, które miał przed sobą, aby wygrać po godzinie i 21 minutach.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu naszego zespołu, polskiego zespołu. Jesteśmy w półfinale i jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia” – powiedział Hargogie. „Jesteśmy świetnym zespołem. Mamy świetnego ducha zespołowego. Wspieramy się nawzajem. Myślę, że środowisko, które wnosimy, pomaga nam grać lepiej”.

24-latek strzelił od początku meczu i wykorzystał swoją wspaniałą usługę, aby utrzymać się powyżej linii bazowej, aby uniemożliwić Schwartzmanowi znalezienie jakiegokolwiek rytmu. Później w konflikcie Argentyna zaczęła kopać w rajdach, ale Hercax miał większą siłę ognia. W drugim secie zrobił decydującą przerwę, manewrując przeciwnikiem z bazy przed wejściem do siatki dla zwycięzcy forehand Drop Volley.

„Walczy o każdą piłkę. Miałem kilka okazji, ale podczas tej przerwy zagrał bardzo solidne punkty” – powiedział Harrocks. „Wiesz, że musisz coś włożyć. Musisz zagrać świetne uderzenie, żeby go pokonać”.

Harrocks i Majjrsak zostali pokonani Federico Delfonis W drugim singlu, 6-3, 7-6 (3), w tym tygodniu wypadł tylko jeden set. Polska zmierzy się ze zwycięzcą grupy A w piątek wieczorem.

„Jestem bardzo dumny z Kamila. To największy przebój jego życia. Jest tak wyjątkowy na początku tego roku. „Sposób, w jaki współzawodniczył dzisiaj, sposób, w jaki był elastyczny, mimo że zerwał, załamał się ponownie. Ale nadal walczy pozytywnie”.

Kamil Majjrsak „/>

Jeden z najlepszych tygodni w karierze Majchrzaka dotarł do Polski w samą porę. 25-latek awansował 3:0 w 2022 roku Plik ATP Środa z 73 miejscami wysoko w meczu z Delphine.

READ  Kovit-19 Late Sophie Piano Competition rozpoczyna się w Polsce Wiadomości ze świata

– Było ciężko. Wszyscy mogli to obejrzeć. W drugim secie dwukrotnie rozdzieliłem i nie mogłem dokończyć meczu – powiedział Mazrszak. To był bardzo trudny mecz od początku do końca. To był bardzo żywy mecz i bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się zdobyć ostatni punkt.

Majchrzak zajmuje obecnie 117. miejsce w ATP, ale nie boi się 44. pozycji na świecie. W swoim godzinnym 45-minutowym zwycięstwie zdobył 47 procent swoich punktów powrotnych do Argentyny.

„Staram się nie patrzeć na rankingi. Patrzę na Federico i staram się zbudować mój plan i zbudować moją grę. [find] Najlepszy sposób na pokonanie go „powiedział Majjrsak.” Udało mi się to zrobić. Oglądałem jego mecze, więc byłem gotowy. Moje rankingi mogą znajdować się poza pierwszą setką miejsc, ale czuję, że jestem w pierwszej setce i tak dalej, więc teraz to robię.

Szymon Valkov i Jan Zilinski 7-6 (4), 7-6 (5) w wygranym 3:0 meczu z Polską. Maximo Gonzalez i Andres Moldeni.

Argentyna zakończy się w tym roku Plik ATP Z rekordem 2-1, ale nie mógł awansować do półfinału.