Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska firma logistyczna MLP Business Park wybiera Bosna

Polska firma logistyczna wynajęła 1500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej w MLP Business Park Bosna.

Zespół MLP, który jest deweloperem i właścicielem Urban Logistics Park, odradza stary budynek magazynowy, który zostanie dostosowany do potrzeb najemcy. Obiekt powinien być gotowy do początku IV kwartału 2021 roku. Park najemców ma również możliwość powiększenia swojej powierzchni o kolejne 1500 mkw.

Cieszymy się, że kolejny najemca zaufał im i dołączył do naszego centrum logistycznego. Zależy nam na podnoszeniu standardu naszego projektu miejskiego, ciesząc się dużym zainteresowaniem ze strony obecnych i potencjalnych najemców. Nasze centrum to idealne rozwiązanie dla najemców, którzy potrzebują niewielkich lokali oferujących nowoczesne powierzchnie biurowe i magazynowe.
Carol Contrad, leasing manager MLP Group

MLP Business Park Bosna, ul. Wozniacki to miejski „ park hybrydowy ” na południowo-zachodnich przedmieściach miasta, składający się z dużego bloku o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych i sześciu małych lokali handlowych o łącznej powierzchni 12 000 metrów kwadratowych od 250 do 1500 metrów kwadratowych. . Posiada również nowoczesną powierzchnię biurową w stylu industrialnym, która jest dostępna w modułach od 100 do 1500 metrów kwadratowych i daje łącznie 6000 metrów kwadratowych. Zespół MLP sukcesywnie remontuje na miejscu stare magazyny.

READ  Turcja pokonała Polskę w półfinale Eurovalli 2021 kobiet