Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Policja NSW zawiesiła funkcjonariusza, który poraził prądem swoją 95-letnią babcię

Policja NSW zawiesiła funkcjonariusza, który poraził prądem swoją 95-letnią babcię

Policja NSW aresztowała funkcjonariusza, który poraził paralizatorem 95-letnią babcię, powodując jej upadek na ziemię i uderzenie jej w głowę.

Claire Nowland jest teraz pod opieką do końca życia po tym, jak została porażona prądem. Policja została wezwana do reszty domu, w którym mieszka, ponieważ nie chciała upuścić noża do steków. Życie z demencją.

Policja poinformowała, że ​​starszy funkcjonariusz z okręgu policji w Monaro, który zatrzymał Nolanda, został zawieszony z powodu wypłaty wynagrodzenia.

Rozwój następuje, gdy jej rodzina mówi o tragedii.

W oświadczeniu wydanym w imieniu rodziny Noland napisano, że była „bardzo kochanym członkiem swojej lokalnej społeczności”.

„To najbardziej niepokojący i smutny czas dla naszej rodziny i jesteśmy zjednoczeni w naszym wsparciu dla Claire i siebie nawzajem”.

W oświadczeniu napisano również, że rodzina otrzymała wyrazy wsparcia z całego świata.

„Dziękujemy wszystkim tutaj w Coma, w całym regionie, a właściwie w całym kraju i na całym świecie za wsparcie dla niej i jej trwającej walki z demencją – która dotyka tak wielu.

W ciągu ostatnich 24 godzin policja NSW prowadziła medialny nalot na temat incydentu, który wzbudził poważne pytania dotyczące zachowania funkcjonariuszy.

Komisarz Karen Webb powiedziała mediom, że chce odpowiedzi, ale przyznała, że ​​nie obejrzała jeszcze materiału z kamery ciała z incydentu.

„Jako decydent mogę obejrzeć ten film, kiedy wszystkie dowody staną przede mną” – powiedziała.

Komisarz Webb przyznała, że ​​słyszała od tych, którzy oglądali klip, że nie wyglądało to dobrze.

„Ale oglądanie tego filmu teraz nie przyspieszy śledztwa”.

READ  Sąsiedzi mówią, że kobieta oskarżona w sprawie o trucizny, Erin Patterson, zorganizowała w domu imprezę w noc poprzedzającą aresztowanie.