Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokemon i Mini Cooper ogłaszają nowy samochód elektryczny inspirowany Pikachu

Pokemon i Mini Cooper ogłaszają nowy samochód elektryczny inspirowany Pikachu

Sygnał dźwiękowy! Słyszałeś to? To dźwięk rozproszonych wszędzie kierowców, ponieważ Pokemon Ogłosił nową współpracę z Mini (znaną również jako Mini Cooper) w celu przyniesienia nowego modelu Pokémon mini koncepcyjnego samochodu elektrycznego. Specjalny model został ujawniony w: Night Live rozpocznie się we wtorek na Gamescom.

Hatchback ma futurystyczny neonowy wygląd, wszystko bardzo przypomina konfigurację gier LED. Zwiastun pokazujący całkowicie elektryczny hatchback pokazuje wprowadzenie ukochanego Pokémona na cyfrowym desce rozdzielczej. Po uruchomieniu samochodu odgrywa się animacja elektryczna, podczas gdy elektryczne śruby na rozświetleniu deski rozdzielczej. Model zawiera również pikselowane reflektory na zderzak, a także niestandardowe światła kałużu, które oświetlają „Mini x Pokémon”, gdy drzwi są otwarte.

Według Olivera Helmera, szefa mini designu, możesz połączyć własną konsolę gier z samochodem, ale to, co oznacza, nie jest jasne. (Może uda nam się zagrać w Nintendo Switch, gdy samochód jest zaparkowany i ładowany?) Ponadto istnieje wbudowany projektor na wypadek, gdybyś chciał ponownie oglądać stare filmy Pokémon podczas spędzania czasu pod mostami z przyjaciółmi. Pokémon Mini to w zasadzie specjalistyczna wersja wcześniej ogłoszonego modelu i możesz dowiedzieć się więcej O mini’s.

Helmer powiedział, że mini promuje „zabawny sposób myślenia”, a oficjalnym mottem współpracy jest: „Graj w. Nigdy nie przestań grać”. Możemy mieć tylko nadzieję, że to hasło nie zostanie zastosowane dosłownie, ponieważ nikt z nas nie chciałby zszokować kierowców, którzy chcieli złapać rzadkich i błyszczących pokemonów.

READ  MSI przedstawia limitowaną edycję GPU RTX 3090 Suprim na targach Computex 2021