Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogrzeb księcia Filipa: Królewscy asystenci wyciekli do Williama, „pola minowego” Harry’ego

Jednak spotkanie księcia Williama i księcia Harry’ego mogło zostać przyćmione, ponieważ było to pierwsze spotkanie tej pary od ponad roku i następuje po tym, jak Harry i jego żona Megan Markle spotykają Oprah Winfrey.

Rodzeństwo rozstało się, zanim Harry i Meghan opuścili swoje królewskie obowiązki w Stanach Zjednoczonych na początku zeszłego roku, ale odejście królewskich dysydentów i ich komentarze podobno doprowadziły do ​​większego napięcia.

W zależności do The Daily Mail„Wszyscy chodzą na skorupkach jaj” – mówią pomocnicy rodziny królewskiej. Gazeta mówi, że Harry i William jasno dali do zrozumienia, że ​​chcą skupić się na opłakiwaniu księcia Filipa i nic nie powinno od tego odwracać uwagi.

„Ale to sprawiło, że wszyscy podwójnie obawiali się powiedzenia czegokolwiek, co można z dystansu zinterpretować jako krytykę drugiej strony. To było pole minowe”.

Dla mnie kobieta„Rany są nadal suche” pomimo żalu rodziny.

Źródło powiedziało gazecie: „Ale zdajemy sobie sprawę, że każdy musi znaleźć jakieś rozwiązanie, tylko dla królowej, która powiedziała, że ​​chciałaby, aby rodzina się zebrała”.

Nie będą szli obok siebie w procesji do kaplicy św. Jerzego, co według Pałacu Buckingham nie powinno być traktowane jako znak ich związku.

Zamiast tego, mówi się, że układ procesji został zaprojektowany zgodnie z „rodowodem i wiekiem”, z dziećmi księcia Filipa z przodu, księciem Williamem po prawej stronie za najstarszą z dwojga i księciem Harrym po lewej. Pomiędzy Williamem a Harrym będzie Peter Phillips, syn księżnej Anny i prawnuków królowej i księcia Filipa.

Podjęto już wysiłki, aby złagodzić napięcia, a nie obrażać księcia Harry’ego. Żałobnicy będą nosić smokingi, a nie mundury, co oznacza, że ​​książę Harry – który został pozbawiony tytułów wojskowych w ramach Megxitu – nie jest obcy.

Pogrzeb księcia Filipa zostanie obsłużony trzema samolotami od godziny 23:30 w sobotę. Dowiedz się więcej tutaj.

READ  Paszporty gotówkowe Mastercard nie działają po wysłaniu kart do klientów w Nowej Zelandii z nieprawidłowymi numerami