Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podsumowanie i reakcje WWE SmackDown (24 listopada 2023): Przetrwanie

Podsumowanie i reakcje WWE SmackDown (24 listopada 2023): Przetrwanie

Ukochany mecz drużynowy kobiet w grach wojennych w Seria ocalałych W tym tygodniu odcinek Piątkowy wieczór SmackDown, wchodzą jako całość, ale wychodzą przy piosence Becky Lynch. Mężczyzna dotarł do niebieskiego znaku.

I od razu dotarli do najważniejszego pytania – dlaczego ponownie zgodziła się współpracować z Charlotte Flair? To naprawdę proste.

Chce po prostu skorzystać z każdej możliwej okazji, która wprowadzi ją w tryb CTRL obrażeń.

Kiedy przyszedł czas na przemówienie Flaira, wspomniała, że ​​Gry Wojenne to nowy początek „dla nas… cóż, dla nas wszystkich”. Nie wiem, czy warto o tym czytać, ale przynajmniej warto zauważyć, że włożyli wiele wysiłku w ten aspekt tej historii.

Zagłębili się w tę kwestię, gdy na scenę wkroczyła Bayley, aby wbić klin między zespół Babyface, zwracając uwagę na ich przeszłe problemy i, miejmy nadzieję, tworząc kolejny. Zamiast tego Lynch zaproponował, że połączy siły z Flairem przeciwko dowolnym dwóm członkom Team Damage CTRL podczas dzisiejszego głównego wydarzenia, na co Bayley szybko się zgodził, mając nadzieję, że implozja nastąpi wieczorem wcześniej, niż oczekiwano.

Przez całą noc za kulisami widzieliśmy sceny, w których Iyo Sky nalegał, aby Bayley była tą, która poprowadzi mecz i połączyła siły z Asuką. Tymczasem Lynch i Flair walczyli już zanim dotarli na ring.

Już wiesz, dokąd to zmierza.

Flair i Lynch byli w stanie się dogadać, dopóki Flair nie rzucił Asuki na Becky, ona chybiła, kłócili się, a Bayley walnęła Becky w Charlotte, dając jej możliwość zwinięcia jej w celu uzyskania pinfall. Pokaz zakończył się świętowaniem obcasów, podczas gdy zespół Babyface kłócił się, a Lynch był zdenerwowany.

intryga!


Twój segment w LA Knight w tym tygodniu:

Grayson Waller i Austin Theory próbowali naśmiewać się z Kevina Owensa,… uch… każąc Theory’emu przebierać się za niego. Odpowiedź KO była mocna – „Żartuję, nigdy nie wyglądałem lepiej”.

READ  Michael Bolton (70 l.) ujawnił, że zdiagnozowano u niego raka mózgu: piosenkarz przeszedł „natychmiastową operację” na krótko przed wakacjami i obecnie „rekonwalescencja w domu”.

sprawiedliwość.

Rozmawiali o L.A. Knight na tyle, że sam człowiek miał największy pop tego wieczoru, kiedy jego muzyka stała się hitem, i naprawdę można było poczuć, jak wspaniały jest The Megastar, gdy występuje przed taką gorącą publicznością. Absolutnie rozwalili dach każdym słowem, które wyszło z jego ust.

Razem z Owensem obrzucił Wallera i Theory’ego, co doprowadziło do meczu tag team pomiędzy obiema stronami. To była zabawna przygoda, a urocze twarze okazywały się szczere, gdy oboje dotarli do końca.

Nasz człowiek z Los Angeles może nie mieć odpowiednika Seria ocalałych Ale to była zabawa.

A tak na marginesie, cała część KO mówiąca w zasadzie: „jeśli wystarczająco wypowiesz czyjeś imię, ta osoba się pojawi” jest zabawną rzeczą, którą można powiedzieć w Chicago, biorąc pod uwagę krążące plotki o Świętym z Drugiego Miasta.


Jasna cholera!

Człowieku, nie wiem jak u Was, ale u mnie Santos Escobar wrzeszczący na Carlito, że to jego wina, że ​​Rey Mysterio został ranny i nigdy nie wróci, naprawdę mnie to odbiło. Jestem wielkim fanem wszelkiego rodzaju emocjonalnych promocji, ale naprawdę uwierzyłeś temu facetowi. Był wielkim fanem i bardzo mi pomógł w meczu z Carlito.

Następnie Escobar wyeliminował go tanim strzałem z tyłu.

Następnie przeprowadził kolejny atak za kulisami, mający na celu złamanie mu ręki, ale Dragon Lee wskoczył do akcji, aby obronić. Naturalnie więc Lee był tym, który był obecny, gdy Nick Aldis ogłosił, że Carlito jest na tyle kontuzjowany, że nie zostanie dopuszczony do gry i mecz będzie musiał zostać przełożony. Lee niedawno zburzył dom i chciał więcej, więc Aldis dał mu zapałkę.

Cieszyłbym się, gdybym mógł zobaczyć Carlito w jego pierwszym meczu w WWE na żywo od ponad dziesięciu lat, ale Lee ostatnio wszystko psuje. Nie ma powodu sądzić, że nie zrobiłby tego samego Escobarowi.

READ  Producent nagrań Pop Idol, Pete Waterman, zestawia skład Taylor Swift ze skuterem Brauna

Nadszedł czas na duży kąt po drodze.


cała reszta
  • The Judgement Day skutecznie obronili tytuły Undisputed tag team przeciwko The Street Profits, robiąc to, co zawsze robią – wzywając Rheę Ripley do interwencji, gdy jest to konieczne. Jasne, Dawkins i Ford po drodze wyglądali dobrze, ale bardzo trudno było dostrzec te dopasowania, ponieważ nie było logicznej odpowiedzi na najbardziej oczywisty sposób działania. Oczywiście, że Ripley wziął udział. Dlaczego, do cholery, nie było tam Bobby’ego Lashleya – który wyglądał na wściekłego za kulisami, oglądając to przedstawienie – aby sam zainterweniował i załatwił sprawę? Albo nawet B-Fab, któremu pokazano, jak przytula się do Lashleya? Może muszę po prostu poczekać i zobaczyć, ale głupio jest widzieć takie rzeczy.
  • Brawling Brutes i Pretty Deadly powracają ponownie w tym tygodniu i wygląda na to, że Ridge Holland ma już całkowicie dość BUTCHA i ich powtarzających się niepowodzeń jako zespołu. Wyszedł z meczu i zostawił Butcha samego sobie, co doprowadziło do jego porażki. Wygląda na to, że dla tej dwójki to już koniec. Zastanawiam się, jak Seamus na to zareaguje?

Blue Brand zawsze dostarcza.

Ocena: B+

Twoja kolej.

Czytaj więcej