Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po finale widziano celebrytę Big Brother Nikitę i jego dziewczynę podczas gorącej wymiany zdań

Po finale widziano celebrytę Big Brother Nikitę i jego dziewczynę podczas gorącej wymiany zdań

Gwiazda Strictly Come Dancing Nikita Kuzmin spotkała się ze swoją dziewczyną Lauren Jayne po finale Celebrity Big Brother w piątek, po czym udali się na after-party.

Nikitę Kuźmina zauważono z głową ukrytą w dłoniach na przyjęciu zamykającym Celebrity Big Brother, na którym był ze swoją dziewczyną(James Curley i Magiczny Muminek)

Nikitę Kuzmina zauważono z głową ukrytą w dłoniach na przyjęciu z okazji zakończenia programu Celebrity Big Brother po napiętej dyskusji ze swoją dziewczyną.

Modelka i gwiazda „Strictly Come Dancing” Lauren Jayne (26 l.), która zajęła drugie miejsce w programie, spotkała się z finałem, zanim udali się na after-party zorganizowane przez ITV. Jednak na zdjęciach z nocy, kiedy większość współlokatorów rozpuściła włosy, widać było, że para była zaangażowana w ostrą wymianę zdań.

Na jednym ujęciu Lauren dotyka oczu, podczas gdy Nikita gestykuluje, podczas gdy na innym tancerz trzyma głowę w dłoniach, podczas gdy jego dziewczyna wpatruje się w podłogę, najwyraźniej nie będąc pod wrażeniem. W trzecim ujęciu Nikita obgryza paznokcie w odpowiedzi na coś, co powiedziała mu Lauren po 19 dniach rozłąki ze swoim chłopakiem.

Nikita Kuzmin obgryzał paznokcie, podczas gdy Lauren nie wydawała się pod wrażeniem(James Curley i Magiczny Muminek)

Ich rozmowa wkrótce się zakończyła, gdy grupa imprezowiczów zaczęła rozmawiać z Nikitą. I wydawało się, że para odłożyła na bok dzielące ich różnice, kiedy później pokazano im zdjęcie wyglądających na zakochanych, gdy trzymali się za ręce – z Lauren trzymającą Nikitę blisko – zanim wczesnym rankiem opuścili imprezę i udali się do czekającej taksówki.

Na kilka dni przed piątkowym wielkim finałem Lauren zamieściła na Instagramie słodką wiadomość, w której zachęca swoich obserwujących do głosowania na gwiazdę Strictly Come Dancing. „Cieszę się, że wszyscy mieli okazję zobaczyć, jaki rodzaj miłości i śmiechu wnosi do każdego w swoim życiu” – napisała. Para w końcu ponownie się połączyła podczas piątkowego finału, gdy Nikita został powitany pocałunkiem podczas emocjonalnego spotkania.

READ  Fałszywy alarm, ponieważ kod awaryjnego transpondera z samolotu Singapore Airlines budzi obawy o porwanie
Wyglądało na to, że doszło do jakiejś gorącej wymiany zdań(James Curley i Magiczny Muminek)
Para ma szczęśliwsze czasy

Po ogłoszeniu, że zajął drugie miejsce w programie Celebrity Big Brother, za zwycięzcą Davidem Pootsem, Nikita opowiedział o swoich doświadczeniach z reality show Late & Live ITV2.

W studiu zauważono, że Ukrainiec wspierała swoją partnerka Lauren, która przywitała go pocałunkiem, gdy wcześniej wieczorem wychodził po raz pierwszy z domu. Następnie widziano ją siedzącą na widowni podczas wywiadu wraz z kolegą Nikity z „Strictly Come Dancing”, Carlosem Go i jego byłym partnerem tanecznym Leightonem Williamsem.

Podczas wywiadu Nikita, która dołączyła do programu tanecznego BBC w 2021 r., opowiedziała o wyzwaniach, przed którymi stanęła jako uczestniczka reality show. Zaznaczył, że czasami było to dla niego „trudne” doświadczenie.