Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PMI dla polskiego przemysłu spada dalej w sierpniu

Regionalne dzisiaj

poniedziałek, 5 września 2022, 10:05

Globalna agencja Standard & Poor’s podała w czwartek, że indeks menedżerów ds. zakupów produkcyjnych w Polsce spadł o 1,2 punktu do 40,9 w sierpniu, po raz czwarty z rzędu, kiedy wskaźnik spadł poniżej granicy 50 punktów, oddzielając spadek od wzrostu.

S&P Global powiedział, że coraz trudniejszy klimat biznesowy – wysoka inflacja, spadająca siła nabywcza i ogólna niestabilność rynku – ponownie, podobnie jak w poprzednich miesiącach, doprowadziły do ​​gwałtownego spadku produkcji i nowych zamówień.

Na froncie cenowym koszty i opłaty nadal rosły w wolniejszym tempie, mimo że wysoka inflacja nadal osłabia siłę nabywczą.

Jednocześnie zatrudnienie spadło trzeci miesiąc z rzędu i to w najwyższym tempie od ponad dwóch lat, a firmy zdecydowały się nie zastępować osób odchodzących z pracy ani nie uciekać się do przymusowych zwolnień.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Ivica Zubak dwukrotnie pokonuje Chorwację nad Polską