Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plotki o funkcjach Apple Watch Series 8

Do oficjalnej zapowiedzi iPhone’a i Apple Watcha nowej generacji mogą zostać tylko dwa miesiące. Jeśli chodzi o nowy Apple Watch Series 8, plotki sugerują, że tegoroczny model nie będzie ogromnym ulepszeniem w stosunku do Series 7, ale na pewno nastąpią pewne zmiany. Mając to na uwadze, jakie funkcje Apple Watch Series 8 są podobno podekscytowane?

Co mówią plotki?

Dla użytkowników, którzy już mają Apple Watch Series 7Seria 8 może nie wydawać się ekscytującym ulepszeniem. Na podstawie wielu raportówApple zachowa ten sam projekt, co obecna generacja. Co więcej, oczekuje się, że Apple Watch Series 8 będzie miał ten sam procesor co Series 7, który w rzeczywistości jest taki sam jak Series 6.

Innymi słowy, Apple Watch Series 8 prawdopodobnie będzie wyglądał i działał tak, jak Apple Watch Series 7. Co dokładnie się zmieni?

Według niedawnej plotki, Apple Watch Series 8 będzie miał co najmniej jeden nowy model z większym ekranem o przekątnej 1,99 cala. Dałoby to zegarek 50 mm. Nie jest jednak jasne, czy Apple zaoferuje wersje 41 mm, 45 mm i 50 mm serii 8, czy model 50 mm zastąpi 45 mm, czy nawet model 50 mm będzie zupełnie nową wersją Apple Watch.

Ponieważ niektórzy analitycy nadal uważają, że Apple pracował nad plikiem Trwała wersja Apple Watch Przeznaczony do sportów ekstremalnych, większy ekran można zarezerwować dla tego modelu.

Podobno Apple testuje nową wersję Czujnik temperatury ciała do Apple Watch Series 8. Czujnik pozwoli Apple Watch ostrzegać użytkowników, gdy istnieje ryzyko, że mają gorączkę. ale według Bloomberg Mark Gorman, zegarek nie wyświetla określonych odczytów temperatury, takich jak termometr, aby uniknąć regulacji przez Food and Drug Administration i inne agencje zdrowia.

READ  Jak zablokować JavaScript na iPhonie lub Androidzie (i kiedy powinieneś)

Krążą też plotki na ten temat Apple Watch Series 8 otrzymuje nowy tryb niskiego zużycia energii Jest to mądrzejszy i mniej drastyczny sposób niż obecny tryb rezerwy chodu.

Lista życzeń Apple Watch Series 8

Oczywiście mamy też naszą listę życzeń dla Apple Watch Series 8, która nie jest całkowicie oparta na żadnych plotkach. Osobiście nie mam nic przeciwko temu, że Apple pozostanie z tym samym procesorem przez kolejny rok, ponieważ Apple Watch nie potrzebuje super wydajnego procesora i karty graficznej. Martwi mnie jednak, że sytuacja na bateriach jest taka sama od pierwszego Apple Watcha.

Umieszczenie większej baterii wewnątrz Apple Watcha bez zmiany jego konstrukcji jest skomplikowane, ponieważ mówimy o bardzo małym urządzeniu. Nowy procesor, który jest bardziej wydajny niż obecny, może pomóc wydłużyć żywotność baterii.

Niektórzy ludzie wydają się również chcieć nowego projektu swojego zegarka Apple Watch Od plotek o nowej płaskiej konstrukcji. Czy wytrzymała wersja zegarka Apple Watch będzie miała nowy wygląd?

Do tego dochodzą plotki, że Apple Watch SE zostanie zaktualizowany o nowy chip, ale o tym samym designie, co obecny model.

Która funkcja najbardziej Cię cieszy?

Teraz, gdy znasz najnowsze plotki, czego oczekujesz od Apple Watch Series 8? Podziel się swoimi przemyśleniami w ankiecie, a także w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: