Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plan WWE WrestleMania London może zadziałać

Plan WWE WrestleMania London może zadziałać

z Pieniądze w banku W Londynie WWE sprowadziło Johna Cenę na show, aby promować pomysł sprowadzenia WrestleManii do miasta (i sprowadzić Graysona Wallera do show, ale „sprawa Mania” wydaje się być głównym powodem istnienia Ceny).

To sprawiło, że myśleliśmy, że są bardzo blisko sprowadzenia swojego popisowego wydarzenia do stolicy Wielkiej Brytanii, ale potem Triple H zbagatelizował ten pomysł, występując na konferencji prasowej po koncercie.

Więc o co chodzi z następną promocją Ceny?

Jednym z przedstawionych wyjaśnień jest to, że WWE próbowało wzbudzić zainteresowanie ludzi w Wielkiej Brytanii możliwością pokazania wyskakującego okienka Show of the Immortals z Wembley*, aby wywrzeć presję na prawodawców i innych decydentów, aby licytowali w wydarzeniu.

Wiemy, że WWE przechodzi na model podobny do tego, który jest używany na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Super Bowl podczas swoich wielkich pokazów, a miasta oferują pieniądze i inne zachęty do organizacji tych wydarzeń w zamian za prestiż. i obietnice „wpływu gospodarczego”, jaki będą miały. Raporty na to wskazywały Awantura w zamku Stało się to w Cardiff w Walii zamiast w Londynie w zeszłym roku, ponieważ walijscy urzędnicy rządowi złożyli ofertę po tym, jak Londyn ją odrzucił. Czy byliby w stanie odmówić, gdyby tysiące lokalnych fanów wrestlingu paliło się, ponieważ WrestleMania zbliżała się do The Big Smoke?

Jeśli Ta historia pochodzi z BBC Newsbeat Czy jest jakaś wskazówka, że ​​WWE udało się wywołać tę rozmowę:

Zawierają:

… Po pojawieniu się Ceny w O2 wygląda na to, że trudno będzie powstrzymać podekscytowanie wśród fanów, co może być dalej.

„Czułam, że się rozpłaczę. To było po prostu nierealne” – powiedziała Jessica Newsbeat po koncercie.

Inny fan, Kieron, powiedział: „Zawsze rozmawiamy o tym momencie, kiedy idziemy na WrestleManię i jest to moment stand-upu, więc posiadanie go w Wielkiej Brytanii byłoby wszystkim”.

To prawdopodobnie zainspirowało posłów (członków parlamentu), takich jak Alex Davies-Jones, walijski poseł Partii Pracy, który reprezentuje Pontypridd i jest współprzewodniczącym Ogólnopartyjnej Grupy Parlamentarnej ds. Wrestlingu, do powiedzenia takich rzeczy jak…

„On ona [Cena’s appearance] To było absolutnie niesamowite i sprawiło, że całe miejsce tętniło podekscytowaniem perspektywami tego, co to może oznaczać dla fanów wrestlingu, ale także dla brytyjskiej gospodarki i przyszłych fanów.

… i …

„Chciałbym, aby tak się stało. APPG już rozmawiało o tym, jak możemy pomóc, aby tak się stało w każdy możliwy sposób, jeśli chodzi o ułatwienie niektórych rozmów.”

… i …

„Cokolwiek możemy zrobić, aby uczynić Wielką Brytanię atrakcyjną gospodarzem wrestlingu na światowej scenie, z przyjemnością pomożemy to ułatwić. Użyjemy naszych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych, aby spróbować uzyskać dostęp do WWE i przeprowadzić rozmowy, aby spróbować i promować Wielką Brytanię jako główne miejsce światowego wrestlingu.”

Jednak Davies-Jones jest tylko jednym posłem. Nie może licytować samej WrestleManii, więc wciąż jest wiele do zrobienia, zanim WrestleMania London zostanie ogłoszona.

READ  Bugs Bhargava ponownie łączy siły z Manav Kaul po lakierze do paznokci

Wyobrażamy sobie uśmiechniętego Nicka Khana, może nawet odwracającego twarz Wewnętrzny George Peppard.

* Mogliby przywieźć Manię na Igrzyska Olimpijskie w Londynie, Tottenham Hotspur lub Emirates Airline, ale trudno wyobrazić sobie, by przegapili budowę najbardziej kultowego londyńskiego stadionu.

Czytaj więcej