Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piers Morgan w najnowszej krytyce oskarża księcia Harry’ego o obrażanie milionów członków rodziny królewskiej

Pierce Morgan zadał kolejny cios księciu Harry’emu, oskarżając go o „rozbicie” rodziny królewskiej dla dobra milionów.

Były prezenter Good Morning Britain był mniej pod wrażeniem szczerej rozmowy księcia Sussex w filmie dokumentalnym The Me You Can’t See.

Książę Harry Siedziała z Oprah Winfrey w filmie dokumentalnym Apple TV i otwarcie mówiła o „zaniedbaniu” jego rodziny. Walka ze zdrowiem psychicznym Meghan Markle.

Twierdził również, że doprowadzili go do „wyczerpania” – co doprowadziło do jego poparzenia – z powodu wymagań roboczych ich odrzutowca.

Oczywiście Pierce zajął miejsce Świergot Aby podzielić się swoją opinią: „Hej, FFS. Czy to nie koniec trasy koncertowej ofiary Prince Privacy?

– Ciągłe znęcanie się nad jego rodziną, wiedząc, że nie mogą odpowiedzieć, jest żałosne i tchórzliwe. Stary, Harry – zamknij się.

Chodniki nie zostały naruszone

Użytkownik Twittera przyszedł bronić Harry’ego, mówiąc Pierce’owi, że jego brak „zrozumienia i współczucia jest przerażający”.

– Jakie 'współczucie’ Harry okazuje swojej rodzinie, kiedy ciągle wyrzuca je do kosza w miejscach publicznych? – odparł Pierce.

„To całkowicie niesprawiedliwe (nie potrafią odpowiedzieć) oburzająca hipokryzja, a on zarabia na tym miliony. To okropne”.

Pierce Morgan
Oskarżył Harry’ego o „rozbicie” rodziny królewskiej

Książę Harry i Megan Markle
Książę Harry i Meghan Markle mieszkają teraz w Los Angeles

Od tajnych kontrowersji i sensacyjnych skandali po największe nagłówki – oferujemy codzienną dawkę plotek.

Zdobądź informacje o wszystkich swoich ulubionych celebrytach dzięki naszemu codziennemu biuletynowi dostarczanemu bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej za darmo.

możesz się zarejestrować Tutaj.

Podczas pokazu Harry szczegółowo otworzył, jak śmierć Diany w 1997 roku wpłynęła na jego decyzję o porzuceniu blasku życia w rodzinie królewskiej.

READ  Emmerdale zbada chorobę Parkinsona w emocjonalnej historii Erica Pollarda

Harry odniósł się również do bolesnych wspomnień z dzieciństwa, w tym śmierci swojej matki Diany, księżnej Walii oraz nękania jego żony i żony w mediach społecznościowych.

Odnosząc się do swoich prób uzyskania pomocy od rodziny, gdy nadużycie się pogorszyło, książę Sussex powiedział: „Każda osoba, która prosi, prosi lub ostrzega, cokolwiek to jest, aby przestać, spotyka się z całkowitym milczeniem lub całkowitym zaniedbaniem.

„Spędziliśmy cztery lata, starając się, aby to działało. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby tam zostać i nadal wykonywać swoją rolę i swoją pracę”.