Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Phil Spencer o Xbox Plotki: „Możliwość grania w gry lokalnie jest naprawdę ważna” – IGN Live 2024

Phil Spencer o Xbox Plotki: „Możliwość grania w gry lokalnie jest naprawdę ważna” – IGN Live 2024

Podczas Xbox Game Show 2024 otrzymaliśmy aktualne informacje na temat wersji nowej konsoli w postaci całkowicie cyfrowego urządzenia przenośnego Xbox Series.

Dzisiaj na scenie IGN Live Ryan McCaffrey z IGN poprosił Spencera o ustosunkowanie się do plotek, że Xbox pracuje nad jakąś przenośną konsolą.

„Przyszłość sprzętu jest dla nas bardzo ekscytująca. Praca, jaką wykonuje zespół nad różnymi obudowami i różnymi sposobami gry, jestem tym bardzo podekscytowany” – powiedział Spencer. „Dzisiaj skupialiśmy się wyłącznie na grach… ale będziemy mieli czas, aby wyjść i porozmawiać o platformie i nie możemy się doczekać, aż ją wam udostępnimy”.

Na pytanie, czy wirtualna przenośna konsola Xbox byłaby dedykowaną konsolą do gier, na której można grać w gry lokalnie (np. Steam Deck lub Nintendo Switch), czy też urządzeniem przenośnym opartym na chmurze, Spencer odpowiedział: „Myślę, że możliwość grania w gry lokalnie jest naprawdę coś niesamowitego.” Ważny.”

Plotki o potencjalnej przenośnej konsoli Xbox krążą od miesięcy i wielu spodziewa się jakiejś zapowiedzi podczas dzisiejszego pokazu. Plotki te podsycała seria dokumentów Microsoftu, które wyciekły jesienią ubiegłego roku i ujawniały plany dotyczące przenośnej konsoli Xbox. Jednak Spencer później stwierdził, że plany te są nieaktualne.

Xbox zasugerował wprowadzenie nowego sprzętu w najbliższej przyszłości, a Microsoft ogłosił w lutym wieloletni plan działania obejmujący konsolę Xbox nowej generacji. Chociaż ani Spencer, ani żaden inny przywódca Xbox nie potwierdzili istnienia tej funkcji, Spencer posunął się nawet do tego, że w marcowym wywiadzie dla Polygon powiedział, czego oczekuje od przenośnej konsoli Xbox.

W tamtym czasie Spencer wymienił kilka funkcji, dzięki którym przenośna konsola „czuła się jak Xbox”, w tym dostęp do wszystkich gier wraz z powiązanymi z nimi plikami zapisu: „Co powinniśmy zbudować, aby znaleźć nowych graczy?” „Dzięki temu ludzie będą mogli grać w godzinach, w których nie mogą grać” – powiedział wówczas [in the past]?

READ  Wybuch Delta Covid-19: całodniowa kolejka wejścia, gdy zarażeni pacjenci czekają na kwarantannę w Auckland Jet Park

W innym miejscu naszego wywiadu ze Spencerem mówił o niedawnym zamknięciu Tango Gameworks, dewelopera Hi-Fi Rush. Za wszystko w rzeczywistości On był Zostało to ogłoszone dzisiaj podczas Xbox Showcase. Sprawdź nasze pełne podsumowanie. Bądź na bieżąco z bardziej ekskluzywnym czatem ze Spencer na IGN Live.

Źródło miniatury: Ahmet Serdar Eser/Anadolu za pośrednictwem Getty Images

Logan Plant jest menedżerem baz danych IGN, redaktorem playlist, okazjonalnym autorem wiadomości i Super Ninfriendo dla Nintendo Voice Chat. Można go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.