Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Peter Rabbit 2”, najlepsze brytyjskie listy przebojów kasowych w Nomadland, Entertainment News

Sony „Peter Rabbit 2” i mistrz Oscara Disney’s Nomadland znalazły się na szczycie list przebojów, podczas gdy Wielka Brytania cieszyła się pierwszym pełnym tygodniem w kasie od miesięcy.

Według Variety, zdecydowana większość kin w Wielkiej Brytanii jest teraz otwarta. Około 80 procent kin w Anglii, Szkocji i Walii otworzyło swoje podwoje 17 maja, a Irlandia Północna ma zostać ponownie otwarta w tym tygodniu.

Jednak kina w szkockim Glasgow pozostają zamknięte, podobnie jak wszystkie kina w Republice Irlandii, która jest tradycyjnie brytyjskim obszarem pod względem sprzedaży biletów kasowych.

„Peter Rabbit 2” i „Nomadland” znajdowały się na szczycie list przebojów przez pierwsze dwa dni po wznowieniu, a filmy zachowały swoje miejsca przez resztę tygodnia.

Według Variety, „Peter Rabbit 2” zarobił 4 605 673 € (6 523 073 $), a „Nomadland” zdobył 874 785 € na drugim miejscu, według danych dostarczonych przez Comscore. Na trzecim miejscu jest Warner Bros. ”. Epicka kreatura do konfrontacji „Godzilla kontra Kong” została wyceniona na 783 879 euro, a dodatek do horroru Lionsgate, „Spiral: From The Book Of Saw”, zebrał 779 107 euro na czwartym miejscu.

W pierwszej piątce znalazł się produkt Sony „The Unholy” za 405 391 euro, a kolekcje Box Office wyniosły 8 672 924 euro (12,2 mln USD), co oznacza, że ​​„Peter Rabbit 2” stanowił ponad 50 procent okienka biletowego.

W sumie około 20 filmów zostało wydanych lub wznowionych w Wielkiej Brytanii. Kiedy kina zostaną ponownie otwarte. Variety wspomniało, że w najbliższy weekend wernisaż to pokaz filmów koncertowych z Trafalgar Releasing, „Lindemann: Live In Moscow” i „Glastonbury Presents: Live At Worthy Farm”, a także filmu dokumentalnego o piłce nożnej „United Way” z filmu Republic, zostanie wydany. Poza tym Billy Piper jako pierwszy wyreżyserował Rare Beasts.

READ  Gwiazda „Love Island” Chris Mouton wyciągnął TikTok, aby wybrać dziwną estetykę

Moby reżyseruje film dokumentalny Josepha Stalina „The State Funeral” Siergieja Loznicy, a Dogov publikuje film Drora Moreha o wysiłkach pokojowych na Bliskim Wschodzie, zatytułowany „Czynnik ludzki”.

Vertigo wypuszcza aparaty ortodontyczne pod tytułem My New York Year (dawny artykuł redakcyjny Berlin 2020 zatytułowany My Salinger Year) z Sigourney Weaver w roli głównej, a Magnetes Pictures wypuszcza polską komedię Sciema Po Polsku.

31 maja w większości części Wielkiej Brytanii rozpoczną się ferie zimowe, wraz ze wzrostem liczby filmów o tematyce rodzinnej, takich jak „Peter Rabbit 2” i „Tom and Jerry”. Otwarcie wakacji w środku to manga. ” Sony’s Demon Slayer: Mugen Train i „8th Together Films”, dokument o irlandzkim ruchu antyaborcyjnym.