Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Peter Rabbit 2”, najlepsze brytyjskie listy przebojów kasowych w Nomadland, Entertainment News

„Peter Rabbit 2”, najlepsze brytyjskie listy przebojów kasowych w Nomadland, Entertainment News

Sony „Peter Rabbit 2” i mistrz Oscara Disney’s Nomadland znalazły się na szczycie list przebojów, podczas gdy Wielka Brytania cieszyła się pierwszym pełnym tygodniem w kasie od miesięcy.

Według Variety, zdecydowana większość kin w Wielkiej Brytanii jest teraz otwarta. Około 80 procent kin w Anglii, Szkocji i Walii otworzyło swoje podwoje 17 maja, a Irlandia Północna ma zostać ponownie otwarta w tym tygodniu.

Jednak kina w szkockim Glasgow pozostają zamknięte, podobnie jak wszystkie kina w Republice Irlandii, która jest tradycyjnie brytyjskim obszarem pod względem sprzedaży biletów kasowych.

„Peter Rabbit 2” i „Nomadland” znajdowały się na szczycie list przebojów przez pierwsze dwa dni po wznowieniu, a filmy zachowały swoje miejsca przez resztę tygodnia.

Według Variety, „Peter Rabbit 2” zarobił 4 605 673 € (6 523 073 $), a „Nomadland” zdobył 874 785 € na drugim miejscu, według danych dostarczonych przez Comscore. Na trzecim miejscu jest Warner Bros. ”. Epicka kreatura do konfrontacji „Godzilla kontra Kong” została wyceniona na 783 879 euro, a dodatek do horroru Lionsgate, „Spiral: From The Book Of Saw”, zebrał 779 107 euro na czwartym miejscu.

W pierwszej piątce znalazł się produkt Sony „The Unholy” za 405 391 euro, a kolekcje Box Office wyniosły 8 672 924 euro (12,2 mln USD), co oznacza, że ​​„Peter Rabbit 2” stanowił ponad 50 procent okienka biletowego.

W sumie około 20 filmów zostało wydanych lub wznowionych w Wielkiej Brytanii. Kiedy kina zostaną ponownie otwarte. Variety wspomniało, że w najbliższy weekend wernisaż to pokaz filmów koncertowych z Trafalgar Releasing, „Lindemann: Live In Moscow” i „Glastonbury Presents: Live At Worthy Farm”, a także filmu dokumentalnego o piłce nożnej „United Way” z filmu Republic, zostanie wydany. Poza tym Billy Piper jako pierwszy wyreżyserował Rare Beasts.

READ  Royal News – Na żywo: Król Karol „nie został zaproszony” na spotkanie z księciem Harrym, gdy wybuchła wojna na słowa

Moby reżyseruje film dokumentalny Josepha Stalina „The State Funeral” Siergieja Loznicy, a Dogov publikuje film Drora Moreha o wysiłkach pokojowych na Bliskim Wschodzie, zatytułowany „Czynnik ludzki”.

Vertigo wypuszcza aparaty ortodontyczne pod tytułem My New York Year (dawny artykuł redakcyjny Berlin 2020 zatytułowany My Salinger Year) z Sigourney Weaver w roli głównej, a Magnetes Pictures wypuszcza polską komedię Sciema Po Polsku.

31 maja w większości części Wielkiej Brytanii rozpoczną się ferie zimowe, wraz ze wzrostem liczby filmów o tematyce rodzinnej, takich jak „Peter Rabbit 2” i „Tom and Jerry”. Otwarcie wakacji w środku to manga. ” Sony’s Demon Slayer: Mugen Train i „8th Together Films”, dokument o irlandzkim ruchu antyaborcyjnym.