Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paperchase w Yorku organizuje „Everything Must Go”, aby zamknąć sprzedaż

Paperchase w Yorku organizuje „Everything Must Go”, aby zamknąć sprzedaż

Gigant papierniczy z High Street – który ma oddział na Coney Street – wszedł do administracji pod koniec stycznia, w ruchu, który wpłynął na setki miejsc pracy.

Dzisiaj kupujący będą się starać złapać oferty last minute przed zamknięciem, z rabatami do 80 procent w większości sklepów.

W niektórych sklepach karty sprzedawano już za 10 pensów, a zniżki zaczynały się od 80 procent.

Tesco wycofało markę upominków i artykułów piśmiennych z administracji w lutym w ramach umowy, która nie obejmowała jej sklepów ani pracowników i pozostawiła 800 pracowników na lodzie.

Urzędnicy z Begbies Traynor powiedzieli w zeszłym miesiącu, że przez krótki czas utrzymają otwarte sklepy, a później sklep w Yorku uruchomił zamkniętą wyprzedaż.

Personel powiedział dziś, że zostanie zamknięty w następny poniedziałek po handlu w weekend.

Zamknięcie jest ciosem dla głównej ulicy handlowej w Yorku.

York Press:

W zeszłym miesiącu urzędnicy poinformowali, że 31 stycznia Mark Frey, Kirsty Provan i Gary Shankland z Bigbys-Trainor zostali mianowani współadministratorami Paperchase.

„Niestety, pomimo kompleksowego procesu sprzedaży, nie otrzymano żadnych realnych ofert dotyczących firmy, jej działalności i aktywów, na zasadzie kontynuacji działalności” – powiedzieli.

Zainteresowanie marką Paperchase i towarzyszącą jej własnością intelektualną jest jednak duże.

„Wspólni oficerowie będą nadal zajmować się operacjami Spółki w perspektywie krótkoterminowej, przy czym wszystkie sklepy pozostaną otwarte i będą działać normalnie”.

READ  Po otrzymaniu 25 lat więzienia Sam Bankman-Fried czuje teraz wyrzuty sumienia z powodu FTX i swoich czynów