Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Overwatch będzie bezpłatny w okresie świątecznym

Overwatch oferuje bezpłatny okres próbny przez cały okres świąteczny, począwszy od dzisiaj, a kończący się po Nowym Roku 2 stycznia. Podobnie jak w przypadku poprzednich bezpłatnych wersji próbnych, gracze, którzy jeszcze nie kupili gry, będą mieli dostęp do pełnej listy 32-osobowych bohaterów, 28 map i wszystkich aktualnie oferowanych trybów gry.

Gracze, którzy biorą udział w bezpłatnej wersji próbnej, będą mogli normalnie rozwijać się w grze, w tym zdobywać kolejne poziomy, odblokowywać opcje dostosowywania i zdobywać skrzynki z łupami podczas gry. Zachowają wszelkie postępy, jeśli zdecydują się kupić grę za pomocą to samo konto używane do bezpłatnego okresu próbnego.

Beta będzie dostępna na PC, Xbox i PlayStation, gracze PC potrzebują konta Battle.net, gracze Xbox wymagają członkostwa Xbox Live Gold, a gracze PlayStation potrzebują PlayStation Plus, aby wziąć udział.

Obecnie Overwatch organizuje coroczne wydarzenie Winter Wonderland, obejmujące szereg sezonowych bójek, takich jak eliminacja Freezethaw 4v4, Mei’s Snowball Offensive, Yeti Hunt i Snowball Deathmatch. Wydarzenie sezonowe potrwa do 6 stycznia 2022 roku.

W innych wiadomościach Overwatch, serial komediowy Overwatch Dark Horse niedawno zbadał zmianę nazwy kowboja, Cole’a Cassidy’ego, zmianę wprowadzoną ze względu na Trwający proces o molestowanie Przeciw Activision Blizzard.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

READ  Microsoft obsługuje Internet Explorer, przenosi Androida 11 na Surface Duo