Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Opinia Amerykanów o Tiptop Bread jest śmieszna: „Najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek czytałem”

styl życia

Tip Top to jeden z najpopularniejszych rodzajów chleba, który można znaleźć w supermarketach w Australii i Nowej Zelandii. Zdjęcie / Instagram @ tiptopthe1

Jedną z najbardziej ekscytujących części zwiedzania innych krajów jest odkrywanie, jak mogą smakować różne produkty codziennego użytku, takie jak chleb czy płatki zbożowe.

Ale to, co napisał Amerykanin o zdobyciu „najwspanialszego chleba” podczas wizyty w Down Under, wywołało zabawne reakcje Australijczyków, gdy ujawniono markę pieczywa, którego próbowali.

W poście na Reddicie z lutego zeszłego roku plakat lirycznie opowiadał o tym, by podczas wizyty w Australii mieli najlepszy chleb w swoim życiu.

Napisali: „To był najdelikatniejszy, najsłodszy chleb, jaki kiedykolwiek jadłem w moim smutnym amerykańskim życiu. Pierwszy kęs był ekstazą. Zjadłem około trzech kromek, zanim nawet pomyślałem o wrzuceniu go do tostera”.

„A toast był czymś innym. Toast był darem niebios. Po prostu zapłaciłbym za życie z tego toastu do końca mojego życia.

„Wciąż było papkowate, mimo że zostało upieczone. Pamiętam, jak myślałem: „Czy to jest australijski standard? Czy tak żyją?”

Amerykanie doszli do wniosku, że „nie mogliby żyć bez tego chleba”, a od powrotu do Stanów Zjednoczonych „szukali chleba, który można by również dostarczyć”, ale wyglądali na puste.

Po napisaniu świetnej recenzji zredagowali post, aby dodać, że odkryli, że chleb był Tip Top.

Teraz nie ma absolutnie nic złego w Tip Top lub jakiejkolwiek innej taniej marce chleba z supermarketu.

Ale można śmiało powiedzieć, że wielu użytkowników mediów społecznościowych poniżej było rozbawionych, gdy dowiedziała się, że Amerykanin, który kiedyś miał wysoko oceniany chleb, tak bezpieczny i standardowy, że najlepiej porównać go do białego chleba.

Dlaczego nie kupić zakwasu w jednej z naszych słynnych piekarni rzemieślniczych? Albo przynajmniej bochenek zbożowy Helga.

READ  Wybuch epidemii Covid 19 Delta: Gibraltar odwołuje oficjalne obchody Bożego Narodzenia przy „wykładniczym” wzroście przypadków

Pisarka Kara Schlegel natknęła się na post na Reddicie w tym tygodniu i opublikowała go na Twitterze w środę, nazywając go „najsmutniejszą rzeczą, jaką przeczytałem w całym moim życiu”.

Tweet Schlegla szybko stał się popularny, a Australijczycy wyrazili swój szok – i oszołomienie – na poczcie.

Inni mówili, że jako Australijczycy zmagali się z pieczeniem w Ameryce, podczas gdy inni myśleli o reakcji plakatu Reddita na australijską kawę lub chleb Baker’s Delight.

Należy zauważyć, że Amerykanin dodał drugą stopkę do swojego postu po tym, jak odkrył, że australijski chleb ich marzeń to Tip Top.

„Rozumiem, że australijski chleb z supermarketu według niektórych standardów nie jest najlepszy, ale w przypadku amerykańskiego chleba z supermarketu jest najlepszy, jaki kiedykolwiek jadłem” – napisali.

„Chleb amerykański jest mały i cienko krojony. Nie za cienki ani gęsty”.

Nigdy więcej nie uznamy naszych najlepszych wskazówek za pewnik.