Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Operacja policyjna kończy się po tym, jak mężczyzna zaszył się w kawiarni Flinders Lane w Melbourne

Globalizm

Policja zebrała się w kawiarni w Melbourne na Flinders Lane po tym, jak mężczyzna zabarykadował się w budynku w środę rano. Zdjęcie/Twitter Simon Love

Czterogodzinna operacja policyjna dobiega końca po tym, jak mężczyzna zaszył się w barze z winem i klopsikami w Melbourne.

Mężczyzna nie jest ranny i na miejscu jest badany przez ratowników medycznych.

NCA NewsWire rozumie, że mężczyzna znajdował się na dachu jednego z wyższych pięter budynku, co doprowadziło do złożonej reakcji policji, aby się do niego dostać.

Widziano strażaków próbujących dostać się z powietrza na dach ciężarówki, podczas gdy policjanci wędrowali po ziemi.

Odcinek ulicy jest nadal otoczony.

Nosze szpitalne zostały wcześniej umieszczone przed Meatball and Wine Bar, gdy policja próbowała skontaktować się z mężczyzną, który zaszył się w budynku.

Policja zebrała się na stadionie Melbourne po tym, jak w środę rano mężczyzna zabarykadował się w środku.

Policja poinformowała, że ​​funkcjonariusze przybyli do budynku Flinders Lane około 6:30 po tym, jak mężczyzna odmówił opuszczenia. Funkcjonariusze próbują z nim negocjować.

Policja na miejscu powiedziała gościom, którzy wyszli na ulicę z rezerwacją w popularnej restauracji Chen Chen, że okolica będzie odgrodzona kordonem „na długi czas”.

Strażacy i ratownicy medyczni są w gotowości na zewnątrz restauracji.

Rzecznik powiedział, że nie byli świadomi, czy mężczyzna był uzbrojony, ale powiedział, że w budynku nie ma nikogo innego.

READ  Covid-19: Premier Australii Scott Morrison przeprasza za powolne wprowadzanie szczepionek, ponieważ NSW odnotowuje 124 nowe przypadki