Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oferta telewizyjna w Cyber ​​​​poniedziałek 2022: 50-calowy telewizor Fire TV 4K firmy Amazon kosztuje zaledwie 289 USD — prawie 40% taniej

Kiedy nadszedł listopad, zacząłem mieć oczy szeroko otwarte Najlepsze programy telewizyjne. I prawie nic nie może przebić 50-calowego Amazon Fire TV, który kosztuje tylko 289 USD.

to jest Amazon Fire TV z serii 4 Jest wyposażony w wyświetlacz 4K Ultra HD z HDR 10 i szybkością do 60 klatek na sekundę, co zapewnia płynną, olśniewającą jakość obrazu, która z pewnością poprawi Twoje codzienne wrażenia z oglądania. HDR 10 zapewnia żywe kolory na ekranie, zapewniając dokładniejszy i piękniejszy obraz, którym można się cieszyć.

Dzięki Dolby Digital Plus możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem, korzystając tylko z telewizora lub dodać kompatybilne urządzenia, aby uzyskać prawdziwy dźwięk przestrzenny. Możesz zbudować zestaw kina domowego kompatybilny z głośnikami Echo, po prostu łącząc je z aplikacją Alexa, lub możesz podłączyć głośnik do portu eARC telewizora lub przez Bluetooth.

Alexa może również nieco ułatwić Ci życie za pomocą pilota Fire TV Alexa Voice Remote (dołączonego do tego telewizora). Możesz poprosić ją, by odtworzyła film lub program, odpowiedziała na pytanie, a nawet pokazała film z dzwonkiem do drzwi. A dzięki łatwemu w użyciu systemowi operacyjnemu Fire TV możesz skonfigurować swój telewizor w ciągu kilku minut i uzyskać dostęp do ponad miliona programów i filmów za pośrednictwem subskrypcji Amazon Prime, a także bezpłatnej telewizji na żywo, muzyki i gier.