Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oferta na słuchawki: Beats Studio Buds powracają w najniższej cenie w historii

Cena i dostępność oferty mogą ulec zmianie po czasie publikacji.

Oszczędź 50 USD: Wielka wyprzedaż może się skończyła, ale Amazonka(Otwiera się w nowej karcie) A Walmart(Otwiera się w nowej karcie) Nadal masz Beats Studio Buds w cenie Prime Day w wysokości 99,95 USD na dzień 15 lipca. Ta 33% oszczędność oznacza powrót do najniższej ceny w historii.


Powiedzieliśmy to wcześniej i powiemy to jeszcze raz: jeśli chodzi o znalezienie dobrej pary bezprzewodowych wkładek dousznych, naprawdę nie musisz wydawać ponad 150 USD na doskonały dźwięk, komfort i żywotność baterii (patrząc na ciebie , AirPods).

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Beats Studio Buds, które w obu przypadkach od 15 lipca sprzedają się za jedyne 99,95 USD. Amazonka(Otwiera się w nowej karcie) A Walmart(Otwiera się w nowej karcie). To są słuchawki Mashable reporter Alex Perry powiedział Hańba dla podstawowych AirPods firmy Apple.

Zobacz też:

Które bezprzewodowe słuchawki douszne mają najlepszy dźwięk? To są nasze najlepsze typy.

Dlaczego? Wyposażony jest w ten sam układ H1, co AirPods Pro, który sprawia, że ​​łączenie się z urządzeniami Apple jest tak łatwe (chociaż jest również kompatybilny z Androidem), zapewnia do ośmiu godzin słuchania na jednym ładowaniu i ma świetne basy (zwłaszcza na słuchawki) ucho) A Dźwięk przestrzenny jest dostępny w czterech różnych kolorach i ma aktywną eliminację szumów.

Ich ANC może nie jest tak dobry jak zawodowcy, ale są zdecydowanie lepszymi słuchawkami, zwłaszcza z AirPods 2 lub 3. W momencie pisania tego tekstu, Beats Buds Studio(Otwiera się w nowej karcie) Wrócili do swojej rekordowo niskiej ceny poniżej 100 USD, co sprawiło, że ich wartość wyróżniała się jeszcze bardziej.