Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odchudzanie: Pięć prostych ćwiczeń domowych, aby schudnąć – “Są bardzo skuteczne”

NHS zaleca dorosłym regularne ćwiczenia i co najmniej 150 minut aktywności o umiarkowanej intensywności każdego tygodnia. Może to mieć formę chodzenia pod górę, jazdy na rowerze, pływania, a nawet gry w tenisa. Ponieważ więcej Brytyjczyków ćwiczy w domu, ekspert podzielił się ruchami, które pomogą schudnąć bez żadnego sprzętu.

Wykroki mogą pomóc wzmocnić nogi, gdy są prawidłowo wykonywane, i pomagają kształtować dolne partie ciała.

Ekspert dodał: „Są bardzo skuteczne – przysiady i wypady pomagają dolnym tułowia i tułowia, pracują stabilnie i na siłę nóg, a deska i pompki są bardzo dobre dla górnej części ciała, górnej części pleców i ramion.

„Wszystko jest zrobione dobrze i jest bardzo skuteczne na górnej i dolnej części ciała”.

Ważne jest, aby wykonywać te ruchy poprawnie, co oznacza wykonywanie ćwiczeń powoli i bez pośpiechu.

„Możesz też robić wyprosty nóg i siedzieć z nim – nie potrzebujesz dużo miejsca, możesz robić małe kółka w swojej okolicy.

„Polecam ćwiczyć co najmniej trzy razy w tygodniu – plus być aktywnym w dni, w których nie ćwiczysz.

„Jeśli pracujesz w domu, postaraj się wykonać około 10 000 kroków w dni, w których nie ćwiczysz. Zawsze chodź po schodach, chodź więcej i jedź mniej. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany, aby uzyskać wyniki, sugeruję Ćwiczenia od czterech do pięciu dni w tygodniu.

Oprócz ćwiczeń, szczupłe osoby powinny przestrzegać zdrowej diety, aby schudnąć.

Ekspert dodał: „Nie radziłbym ludziom przestrzegać ścisłej diety, ale zamiast tego obserwuj kalorie wraz z aktywnością.

„Chcesz mieć pewność, że nie jesz więcej kalorii niż spalasz – i być bardziej świadomym tego, co jesz, śledząc kalorie lub będąc bardziej świadomym tego, co wkładasz na swój talerz warunki kontroli porcji.

„Źródło pożywienia też jest zawsze ważne – upewnij się, że masz dobry poziom białka, wystarczającą ilość warzyw, błonnika, dobrych tłuszczów, oliwy z oliwek i złożonych węglowodanów, takich jak cały ryż, ziemniaki, makaron i warzywa”.