Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2024, Warriors vs Raiders, podgląd meczu, statystyki, listy drużyn, analizy

Z zupełnie innych powodów, zarówno Wojownicy, jak i Najeźdźcy, jak dotąd nie spełnili oczekiwań pokładanych w nich podczas przedsezonu.

Oczekuje się, że Warriors ponownie w tym sezonie będą walczyć o miejsce w pierwszej czwórce, ale zamiast tego znajdują się w gronie czterech drużyn, które nie odniosły zwycięstwa w ciągu pierwszych dwóch tygodni po bolesnej porażce ze Stormem w ostatnich sekundach w zeszłym tygodniu.

Z drugiej strony Raiders byli w dużej mierze niepopularni w pierwszej rundzie, ale należeli do lepszych drużyn, które rozpoczęły rok od zwycięstw nad Knights i Wests Tigers.

Oprócz emocjonalnych blizn związanych z sobotnią porażką w Melbourne, Warriors nie mają żadnych nowych kontuzji, a prostytutka Wayde Egan również będzie miała szansę powrócić po kontuzji łokcia w meczu przeciwko Raiders.

Canberra będzie bez Seba Chrisa po wstrząśnieniu mózgu w drugiej rundzie, podczas gdy Jordan Rapana również został wysłany na ocenę urazu głowy po późnym uderzeniu w głowę.

Piątkowy mecz Rundy Wielokulturowej na stadionie Apollo będzie dziewiątym meczem Warriors w Christchurch, ale po raz pierwszy zrobią to jako gospodarze.

W ubiegłym roku Warriors wygrali oba mecze z Raiders, a w ponad 25 meczach w Nowej Zelandii – rozgrywanych w pięciu różnych lokalizacjach – Canberra zanotowała 10 zwycięstw, 14 porażek i remis.

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com

Wiadomości zespołowe

wojownicy: Po wycofaniu się ze składu na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu w zeszłym tygodniu z powodu kontuzji łokcia odniesionej w rundzie 1, prostytutka Wade Egan podejmie próbę powrotu po wyznaczeniu go na mecz. Chanel Harris-Taveta została wymieniona w szerszym składzie jako rezerwowa na ławce rezerwowych, jeśli Egan zostanie pominięty. Nadal nie ma oznak kontuzji duetu Marata Nyokur (stopa) i Charnes Nicol-Klokstad (ścięgno podkolanowe).

Najeźdźcy: Kapitan Elliott Whitehead wraca po przerwie z powodu kontuzji pachwiny, przez co Zach Hosking wraca na ławkę rezerwowych, a Ata Mariota znajduje się w gronie 17 zawodników. Utrata Seba Kreisa na skutek wstrząśnienia mózgu oznacza, że ​​Nick Cotric zasłużył na powołanie po tym, jak stracił miejsce w drugiej rundzie: zagra na skrzydle, a na środek przesunie się Albert Hopoate.

READ  Rzeźba ścienna Kaimanawa nie jest dowodem cywilizacji przedmaoryskiej

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com

Statystyczny atak

  • Warriors wygrali trzy z ostatnich czterech meczów przeciwko Raiders.
  • Raiders po raz pierwszy zagrają w Christchurch.
  • Warriors wygrali tylko trzy z ośmiu meczów rozegranych w Christchurch.
  • Ricky Stewart będzie trenował swój 250. mecz dla Raiders.
  • Skrzydłowy Warriors Dallin Watene Zelezniak strzelił 24 przyłożenia w ostatnich 18 meczach NRL.

Statystyki dostarczone przez Davida Middletona, uniwersyteckiego serwisu informacyjnego, autora Oficjalny rocznik NRL.