Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022 tydzień 3 finały Składy drużyn, eliminacje, aktualizacje, kontuzje, pantery, króliki, kowboje, węgorze

Oficjalne składy drużyn, aktualizacje i informacje o kontuzjach w trzecim tygodniu finałów 2022 Telstra Premiership Series.

Listy drużyn NRL: finały 3. tygodnia

Cowboys vs Ells, piątek 19:50 na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: Bez większych obaw o kontuzje i mając luksus siedzenia w finale drugiego tygodnia, North Queensland wymienił tego samego 17, który wykonał zadanie w pierwszym tygodniu kwalifikacji przeciwko Sharks. Weteran Jake Granville, który grał w klubowej Premier League 2017, jest jednym z rezerwowych obok Brendana Elliotta, Bena Hamptona i Toma Chestera, a Jamaine Tonoa Brown jest ponownie 18. graczem.

węgorze: Zmiana została odwołana z ławki z Bryce Cartwright w jego pierwszym meczu od miesiąca, za Makahisi Makatwa. Centrum Toma Opacica zostało nazwane, ale pozostaje pod znakiem zapytania po opuszczeniu boiska z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu z Raiders. Jeśli zostanie pominięty, Marata Neukur może przejść na środek z Nathanem Brownem dołączającym do ławki lub Billy Simonson może wejść do obrony.

Panthers vs Rabbitos, sobota 19:50 na stadionie Accor

lamparty: Nie ma obaw o kontuzję Pantery po tygodniu przerwy, ale młodzi premierzy zostaną bez Tillana Maya po tym, jak zgodził się na tygodniowy zakaz za jego ciężką ingerencję w Willa Beniciniego w finale kwalifikacyjnym w Penrith. Jego pominięcie doprowadziło do tego, że Charlie Steins wszedł na skrzydło skrzydłowego w swoim 14. meczu sezonu, po tym jak był 18. w pierwszym tygodniu. Spencer Leniu może grać po zaakceptowaniu grzywny za jego wysoką ingerencję. Api Koroisau została wyznaczona na początek jako prostytutka, ale mogła zamienić się z Mitchem Kennym w dniu meczu, tak jak to zrobili przeciwko Węgorzom.

króliki: Napastnik Siliva Haveli (łydka) nie zagra w meczu, zastąpiony przez Jed Cartwrighta, który wyleczył się z kontuzji ścięgna podkolanowego, i zagra swój pierwszy mecz od rundy 20. (pachwina) wyznaczony do gry pomimo nie ukończenia półfinału przeciwko rekinom. Johnston powiedział we wtorek, że „dotknął i zdjął”, ale był przekonany, że zastąpi go w sobotę wieczorem. Weteran skrzydłowy Josh Mansour nie grał od ósmej rundy, ale jest na liście rezerwowej i może mieć szansę na powrót, jeśli Johnston się nie pojawi. Thomas Burgess również nie będzie dostępny do selekcji, ponieważ zagrywa w drugiej grze swojego zawieszenia na dwa mecze po wysokim strzale w ostatniej wygranej eliminacji z Kogutami w zeszłym tygodniu.

READ  All Black Joe Moody otwiera się na temat utraty ojca na raka prostaty