Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy zwiastun Atomic Heart przedstawia starą kobietę trzymającą chochlę

Ta historia jest częścią zbioru opowiadań o nazwie


E3 2021 odbędzie się w dniach 12-15 czerwca jako wirtualne wydarzenie online na nowo. Nintendo, Xbox, Bethesda, Square Enix, Sega, Bandai Namco, Ubisoft, Capcom i inne zaoferują nowe ogłoszenia gier wideo, zwiastuny, daty premier i nie tylko.

Nowy zwiastun dla atomowe serce, pojawiają się podczas Microsoft Show i Bethesda E3 2021 Nie podawaj zbyt wielu podstawowych informacji. Wiemy, że dzieje się to w Związku Radzieckim, w roku 1955, jednak wyraźnie jest tu wiele rzeczy, które nie są dobrze wyjaśnione. Na przykład, o co chodzi z tymi wszystkimi idiotycznymi robotami? A dlaczego ta stara kobieta ma czerpak?

Deweloper, Mundfish, pracował wcześniej nad grą VR o nazwie Radziecki Lunapark VRWydaje się, że ton tego projektu został przeniesiony do tej nowej gry, wraz z zwariowanymi postaciami i nieporęczną historią.

Poprzednie aktualizacje gry określały ją jako strzelankę z otwartym światem, w której wcielasz się w agenta KGB, którego zadaniem jest zbadanie katastrofalnego zdarzenia w ośrodku naukowym. Może miarka ma z tym coś wspólnego?

Chociaż wciąż brakuje daty premiery, atomowe serce W dniu premiery uzyskasz dostęp do Game Pass na Xbox, PC i w chmurze.

READ  Firma Microsoft udostępnia system Windows 10 21H1 jako niewielką aktualizację systemu operacyjnego