Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy przeciek ujawnił datę premiery Diablo 4 oraz rozmiar gry

Fani być może będą musieli poczekać do czerwca 2023 r., aby zagrać w Diablo 4 (zdjęcie za pośrednictwem Blizzarda)

Według znanego eksploratora danych Diablo 4 ma być dostępne od 5 czerwca 2023 roku. Na Xboksie będzie mieć 80 GB i będzie dostępne w trzech edycjach – Standard Edition, Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition .

W poprzednim raporcie oszacowano, że Diablo 4 będzie można grać w kwietniu 2023 roku, prawie cztery lata po pierwszym pokazaniu. Jednak eksplorator danych Aggiornamenti Lumia Poznaj nową datę premiery długo wyczekiwanego tytułu w sklepie Xbox. Gra ma być dostępna 5 czerwca 2023 roku o godzinie 23:00 (nieokreślona strefa czasowa). I tak, będzie kontynuacją spuścizny Diablo 3 i zostanie uruchomiona jako gra tylko online.

Aggiornamenti dodaje, że dostępne będą trzy wersje Diablo 4 – Standard Edition, Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition. Dokładne korzyści oferowane przez każdą wersję nie są znane, ale możliwe jest, że niektóre przedmioty w grze zapewnią graczom dodatkową przewagę nad innymi graczami. Plotka głosi, że osoby, które otrzymają Digital Deluxe i Ultimate Edition, otrzymają również dostęp do otwartej bety gry, która ma się rozpocząć na początku 2023 roku.

Diablo 4 ma zajmować aż 80 GB miejsca, przynajmniej na Xboksie. Liczba ta prawdopodobnie pozostanie taka sama dla PlayStation 5 i PC. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę rozdęte rozmiary współczesnych gier AAA, choć trudno sobie wyobrazić, dlaczego izometryczny RPG miałby zajmować tak dużo miejsca. Blizzard musi potwierdzić (lub zaprzeczyć) wspomnianej plotce podczas The Game Awards 8 grudnia, gdzie ma pokazać więcej rozgrywki Diablo 4 i miejmy nadzieję ujawnić datę premiery gry, informacje o zamówieniu w przedsprzedaży, a co najważniejsze, czy tak się stanie To tytuł z jednodniową subskrypcją Game Pass.

Kup Xbox Series X od Amazon

Udostępnij nasz artykuł, liczy się każdy link!

0,170