Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy Bentley Bator prezentuje wygląd futurystycznych samochodów elektrycznych

Nowy Bentley Bator prezentuje wygląd futurystycznych samochodów elektrycznych

Mindt przytacza trzy szczególne cechy, które, jak twierdzi, będą kierować przyszłym projektem Bentleys, wykraczające poza zwykłe „mocne i muskularne” cechy, które twierdzi większość producentów samochodów luksusowych.

Pierwszym jest to, co Mindt nazywa „postawą odpoczywającej bestii”. Bator nie ma kształtu klina („wiele samochodów ma kształt łopaty”), ale zamiast tego wygląda, jakby siedział na tylnych kołach, gotowy do jazdy.

Drugi to „prosta elegancja”: zespół projektantów skorzystał z okazji, aby unowocześnić wlot powietrza firmy Bentley i wyprostować go, ponieważ wierzy, że dzięki temu samochód zyskuje mocniejszy wygląd i bardziej kontrolowaną postawę.

Trzecim elementem jest „niekończący się kaptur”. „Długa maska ​​zawsze była oznaką potęgi i prestiżu w luksusowych samochodach” – powiedział Mendt – „To jedyny element wyróżniający w zasadniczo czystym kształcie Bator i pomaga cofnąć widoczną masę samochodu, zwiększając wrażenie, że siedzi. na tylnej osi i dodając moc bokom.

„Ogólnie rzecz biorąc, zachowaliśmy bardzo czysty i prosty wygląd Batur. Polegaliśmy na wdzięcznych powierzchniach, podzielonych w odpowiednich miejscach, aby odbijać światło i cień oraz dodawać siły projektowi.”

Batur to wytrzymały dwumiejscowy samochód, stworzony z myślą o maksymalnej personalizacji i szybkich, długodystansowych luksusowych wycieczkach. Podobnie jak w przypadku powierzchni zewnętrznych, prawie każdą powierzchnię można barwić i malować zgodnie z preferencjami klienta. Tapicerka siedzeń będzie wykonana ze szkockiej skóry, określanej jako niskowęglowa, ponieważ nie musi podróżować tak dużo, jak jest również oferowana ze zrównoważonej włoskiej odmiany. Trzecią alternatywą jest Dinamica, wytrzymały materiał podobny do zamszu.

READ  Amerykańskie giełdy odnotowały najgorszy dzień od dwóch miesięcy w związku z obawami o wzrost stóp procentowych