Nowicjusz zdobywa ważną ofertę, gdy Francja pokonała Argentynę w ekscytującym meczu u siebie i na wyjeździe

Gol francuskiego Thibaud Flament przeciwko Argentynie.

Louis Jolly/AFP

Luc Thibaud Flament zaliczył próbę w swoim pierwszym testowym występie, a prostytutka Beto Mofaka zapewniła mu bezpieczny debiut międzynarodowy, gdy Francja pokonała Argentynę 29-20 w sobotę (czasu nowozelandzkiego).

Scrumhalf Thomas Cobelle i lewy skrzydłowy Matthew Carreras spróbowali w późnej fazie licytacji argentyńskiej drużyny, która dokonała ośmiu zmian w drużynie, która przegrała 32-17 z Australią w rozczarowującym meczu finałowym turnieju rugby.

Flament, który kiedyś grał w argentyńskim klubie rugby, po 10 minutach drugiej połowy otrzymał doładowanie od obrońcy Matthieu Jaliberta, który prześlizgnął się przez linię mety i próbował nawrócić go przez bramkarza Melvyna Jamineta, który zgromadził 19 punktów dzięki mocnemu inauguracji.

To sprawiło, że Francja przegrała po pierwszej połowie, a 55 000 kibiców wiwatowało na Stade de France, gdy weteran Gael Fico rozstawił scrumhala Antoine’a Duponta, który trzy minuty później okrążył lewą stronę w drugiej próbie.

Jednak decyzja TMO wykluczyła jej cios ze strony Jaminet.

Dupont prowadził zespół pod nieobecność Charlesa Olivona i startował u boku Gallliberta w dwóch połowach, z Romanem Ntamakiem na środku środka. Netmak był rozczarowujący i zastąpiony.

Połowa Francuzów, Mathieu Jalibert, została pokonana przez obronę Argentyny.

Gamini strzelił Francję 6:0, ale po tym, jak Emiliano Bovelli strzelił rzut karny, Pablo Matera oddał 22 strzały do ​​Galliberta, a Copelle cofnął się, by strzelić przekonwertowanego gola, by popchnąć Pumy do przodu w 22. minucie.

READ  Tight Five Elliotta Smitha: Przeoczony punkt w sadze Ardie Savea

Zmęczony ciągłym popychaniem i popychaniem po gwizdku sędziego, sędzia Ben O’Keefe zatrzymał ją, gdy pomylił argentyńskiego skrzydłowego Marcosa Cramera i francuską prostytutkę Julien Marchand.

Francja odpadła po przerwie z wynikiem 9-7, ale w ciągu 10 minut bramkarz Bovelli odzyskał jednopunktowe prowadzenie Argentyny w zaciętym meczu.

Francja wraca po raz trzeci dzięki Flamentowi po dobrej pracy skrzydłowego Camerona Wookeya.

Argentyna nie zdołała jednak powstrzymać, a kara Bovelliego zmniejszyła przewagę Francji do trzech punktów.

Zawodnicy z Argentyny i Francji wykonują kilka pompek i pompek.

Czwarty rzut karny Jaminet dał wynik 19-13, a następnie ukarał zmęczoną Argentynę, gdy otrzymał karmę od Woki i usunął ją, aby zastąpić sukę Mauvaka za próbę jej nawrócenia.

W dniach 26-13 Francja wydawała się bezpieczna, ale Argentyna się z tym nie zgodziła. Zastępca Flyhalfa, Nicolas Sanchez, fachowo poprowadził grę, a Bovelli odbił wysoką piłkę, gdy Carreras wspiął się w prawy róg, aby spróbować ją zmienić.

Jaminet miał ostatnie słowo: rzut karny tuż przed kijami na końcowym gwizdku.

Francja jest ojczyzną Gruzji w Bordeaux, a następnie zmierzy się z Nową Zelandią na Stade de France, podczas gdy Argentyńczycy udają się do Włoch, a następnie do Irlandii.