Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa Europa zamyka wysoką sprzedaż na polskich Oskarach Nadzieja „Nie zostawiaj śladu”

Sprzedaż filmów w Nowej Europie Zamyka więcej umów ”Brak śladów”, „Polski Dyrektor Jan P. Światowy debiut konkursu od Matussiskiego („Ostatnia rodzina”) Festiwal Filmowy w Wenecji I będzie reprezentować Polskę w wyścigu Oscarów 2022.

Wyprodukowany przez Aram Film, firmę produkcyjną Johna Comasa Nominacja do OscaraCiało Chrystusa”Film został sprzedany do Estonii (Austin Film), Słowacji (Słowackie Kluby Filmowe Asson.), byłej Jugosławii (Demiurk), Portugalii (Films 4U) i Hiszpanii (Filmin).

Nowa Europa była wcześniej zakontraktowana do Francji (dystrybucja Memento Films), Penelox (dystrybucja Image Film), Wielkiej Brytanii i Irlandii (filmy współczesne), Litwy (Scnorama), Węgier (Mosinet), Grecji (Sinobo), Szwecji (Lucky Docs). ) I Czechy (Aero).

Osadzona w Warszawie w latach 80. „Nie zostawiaj śladów” opiera się na prawdziwej historii młodego mężczyzny (Thomas Zdek), który widzi swojego przyjaciela (Mathews Korsky) dotkliwie pobitego przez policję. Zdeterminowany, by zeznawać w sądzie w sprawie morderstwa, musi stawić czoła pełnej sile reżimu komunistycznego, który posługuje się tajnymi służbami, policją, mediami i skorumpowanym sądem.

mówi Różnorodność Przed wenecką premierą filmu Matuszyński powiedział, że od razu zainspirowała go książka Cezarego Łazarewica „Nie zostawiaj śladów: sprawa Grzegorza Przemyka”.

„Jednym z pytań, które przyszło mi do głowy podczas czytania tego było, ile rzeczy naprawdę możesz się dowiedzieć o tym, co się tam wydarzyło? Ile prawdy możesz uzyskać?”, powiedział.

Wyprodukowane przez „Nie zostawiaj śladów” Jestem Potsack Wyprodukowany w koprodukcji z Anetą Hickinbotham, Les Contes Modernes, Arte France Cinema, Auvergne-Rhône-Alpes-Cinéma, Canal Plus, Background Films, Magiclab, Telewizją Czeską i Mazowieckim Warszawskim Funduszem Filmowym za film Aurum. Film został wyprodukowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Regionu Provence-Alps-C டிte d’Azur i Regionu Auvergne-Rn-Alps, we współpracy z Centre National to Cinema et d’Image Anime i Czeskim Funduszem Filmowym .

READ  Młodzież ZFW Sosnov zdobyła złoto w Polsce

Nowej Europy AFM Wenecki wybór konkursowy na łupkowe „odbicie”, Walentyn Wasjanowycz; Premiera Platformy Toronto „Cicha kraina”, Aga Voskiska; „Inni ludzie” Aleksandry Derbińskiej; I „miejsce o nazwie Godność” Helmera Madiasa Rojasa z Chile. Jest to odpowiedź na nadchodzący thriller kryminalny Toma Hardymana „Medusa Deluxe”, który ma się odbyć w 2022 roku.