Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa Dacia Logan 2021: znane ceny w Polsce

Po wprowadzeniu na rynek w Rumunii, nowa Dacia Logan odzyskuje rynek europejski, taki jak Polska, gdzie są teraz dostępne ceny notebooków Dacii, a także silniki i wyniki.

W porównaniu ze starą wersją, Nowa Dacia Logan W Polsce jest droższy, ale zamiast tego dostaje więcej sprzętu. 435 € wyższy od starej wersji, nowy Logan oferowany jest w Polsce z jednym silnikiem 100 KM DC z instalacją LPG, Dzięki wielu estetycznym i funkcjonalnym detalom, takim jak zderzaki w kolorze nadwozia, system pokładowy, centralny zamek, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, teraz dostępna w wersji podstawowej, klimatyzacja nadal wymaga dodatkowej opłaty. 370. Opcje obejmują system multimedialny z obsługą Apple Car Play i Android Auto. W przeciwieństwie do Sandero, Logan nie ma nawet opcjonalnej automatycznej skrzyni biegów.

Tak więc nowa Dacia Logan jest oferowana tylko z wersją 11.0 od 1.0 TCe 100 LPG (100 KM) 6MT.

Rozmiary tapicerki Dacia Logan

Niezbędne – od 11500 od – W podstawowym wariancie Dacia Logan, zderzaki w innym kolorze nadwozia, przednie poduszki powietrzne, wspomaganie ruszania pod górę, połączenie alarmowe przez e-call, centralny zamek, elektryczne szyby, wielofunkcyjny układ kierowniczy z regulacją wysokości, radio DAP, system pokładowy, 2 przednie głośniki, łączność Bluetooth i Uchwyt na smartfona z aplikacją. Opcjonalnie, z wyżej wymienioną klimatyzacją, opcje 435 obejmują metaliczny lakier, tylne czujniki parkowania za 152 euro, światła przeciwmgielne za 100 euro, 8-calowy ekran dotykowy z Android Auto i kompatybilny z Apple Car Play system multimedialny za 260 euro.

Komfort – od 12276 – Oprócz tego wariantu klamki drzwi i lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia, chromowana osłona chłodnicy, tapicerka z tkaniny deski rozdzielczej, światła przeciwmgielne, lusterka elektryczne, klimatyzacja manualna, automatyczne szyby ze światłami mijania i wycieraczkami, regulacja głębokości siedzenia kierowcy, modułowy zdejmowany przedział bagażowy bazowy, Apple 8-calowy dotykowy ekran do gry samochodowej i Android Auto oraz system multimedialny z 4 głośnikami.

READ  Richter otwiera nowe polskie biuro