Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nawiedzony bohater: dlaczego Steve Hansen skrytykował rakietę bucka Israela Daga

Niesamowita błyskotliwość Israela Daga często frustruje doskonałego trenera, takiego jak Steve Hansen.

Phil Walter / Getty Images

Niesamowita błyskotliwość Israela Daga często frustruje doskonałego trenera, takiego jak Steve Hansen.

Israel Dagg ujawnił strzał, który otrzymał od trenera All Blacks Steve’a Hansena, pomimo strzelenia gola, aby spróbować pokonać Springboks w Soweto.

The All Blacks zdobyli spóźnione próby McCawa i Dagga, aby zapewnić sobie niespodziewane zwycięstwo 29-22 przed 98 000 fanów w 2010 roku, zwycięstwo, które zapewniło również tytuł mistrza Triple Nations.

Ponieważ obecni All Blacks chcą wspiąć się na górę w RPA z dwoma testami przeciwko Springboks, Dagg pocieszył się, wymieniając swoje nawiedzone mistrzostwa.

„Myślę, że przegrywamy dwie próby w ciągu ostatnich pięciu minut”, wspomina Dagg w filmie na allblacks.com.

Czytaj więcej:
* Rozczarowujące drużyny Kiwi Sevens zwracają uwagę na przyszłomiesięczny Puchar Świata
* Take Five: Odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące tego, jak wszyscy czarni naprawiali różne rzeczy
* Karl Heymann: Ogromna presja na Iana Fostera, a wyniki wpędziły go w kłopoty

„Ritchie McCaw miał świetne wykończenie w prawym rogu. Trzech południowoafrykańskich obrońców przeciwko Richiem McCawowi, naszym otwartym skrzydłowym, który ma wielkie serce, ale ma finezję? Wykończenie? Wiesz… trochę wątpliwe. Ale co z tym finiszem? to jest?

„On zdobywa punkty w kącie. Poszli na górę. To było dotknięcie i odejście, ale spróbowali. „

Mecz jest remisowy 22-22, a All Blacks wiedzą, że Boks mają w swoich planach cel zrzutu.

Od początku drugiej połowy prostytutka All Blacks Kevin Melamo szybko odzyskała posiadanie piłki po mocnym uderzeniu w centrum Springboks, a Jean de Villiers ma kolejną szansę dla Nowej Zelandii.

Israel Dagg miał kilka świetnych momentów przeciwko Springboksom.

David Rogers / Getty Images

Israel Dagg miał kilka świetnych momentów przeciwko Springboksom.

„Zmagamy się z kłótniami, a ty patrzysz, jak Nigel Owens – mówi – i ma zamiar nas ukarać. Potem tego nie zrobił i jesteśmy wdzięczni, że tego nie zrobił.

„Wysadzamy w powietrze. Mel Molina chwyta piłki i rzuca je Ma Nono.

„Masz Jona Smita, biednego Jona Smita. Gra swój setny test dla RPA i jedzie do Maa. Łapie się za nogę, ale zdejmuje buty, więc biega w terenie jednym butem.

„Mils jest w środku, ja wychodzę. Właśnie udało mi się dostać na oddział, aby dostać się na dobrą linię wsparcia, zajrzałem do środka i powiedziałem „nie, nie Melsie”. Wyglądasz na zewnątrz i widzisz mnie. m młody, 21-latek, podekscytowany „Myślę o after party, dokąd idziemy.” Podnoszę piłkę, biegnę i rozglądam się „To super! 98000 osób. Jestem tutaj facetem, chodźmy!

„Więc zacząłem [raises arm in the air]chaooing i wtedy mówię „Wow, lepiej tu włożę piłkę”.

Dagg w końcu zdobywa zaledwie centymetry od serii martwej piłki, ale jego radość jest krótkotrwała. Został sprowadzony na ziemię przez swojego trenera, jak tylko Hansen.

„Wróciliśmy do szatni i wszyscy jesteśmy na szczycie świata. Właśnie pojawiliśmy się znikąd, aby wygrać w RPA. Siedzimy tam, mając miłego, fajnego Steinlagera z chłopcami i my Odchodzisz. Potem wchodzi Steve Hansen. Jak się macie?”.

Następnie Hansen zwraca się do Dagga: „Nie robisz tego znowu?” I co mi się podoba? „Nigdy nie świętuj, zanim nie położysz piłki na podłodze”.

„Jestem jak przepraszam trenera. Wszystko w porządku” i odszedł, a ja poszedłem do Corey Jane i powiedziałem „Czy on nie wie, że właśnie wygrałem mecz?”

Trener Black Team Steve Hansen odnosi się do Israela Daga.

Sandra Mo / Getty Images

Trener Black Team Steve Hansen odnosi się do Israela Daga.

„CJ prowadzący Cory’ego wstaje i mówi: „Ach! Właśnie powiedział, że wygrał mecz!”. CJ będąc CJ, zawsze powinien się śmiać.

„Steve rozrywa mnie przed zespołem, a potem trochę się śmieję, a CJ wsadza mnie pod autobus, więc to moje wspomnienie!

„Mówię wam, jakie dzieci, jesteście w domu, jeśli masz zamiar zaliczyć próbę: weź to w swoje ręce i nigdy nie świętuj, zanim zdobędziesz próbę”.

READ  Wszyscy White Kosta Barbarouses nie mogą się doczekać piątego tytułu A-League, kiedy powrócą do Wellington Phoenix