Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NASA spróbuje pilotować swój helikopter marsjański 19 kwietnia

NASA wreszcie ma nową datę lotu w swoim programie Helikopter marsjański Po naprawieniu błędu Opóźnienie płatności. Agencja kosmiczna teraz Oczekiwać Sprawność lotnicza „nie wcześniej” 19 kwietnia, około 3:30 czasu wschodniego. Jednak nie martw się, że nie będziesz spał całą noc, aby to zrobić. Transmisja na żywo obejmująca pobieranie danych nie rozpocznie się przed 6:15 rano czasu wschodniego, jeśli wszystko pójdzie gładko, a przekaz po locie zostanie zidentyfikowany dopiero o godzinie 14:00 czasu wschodniego.

Zespół misji początkowo miał nadzieję, że Ingenuity poleci 11 kwietnia, ale problem z sekwencją poleceń 9 kwietnia zmusił go do cofnięcia lotu. NASA ostatnio Ukończ test wirowania Do helikoptera.

Lot będzie 30-sekundowym przelotem, którego celem będzie sprawdzenie, czy samolot może latać w pierwszej kolejności. Będziesz musiał poczekać do następnych czterech lotów, aby zobaczyć, jak wędruje po Marsie. Jednak oznaczałoby to historyczny moment, gdyby wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Nic dziwnego, że NASA jest w rezultacie ostrożna – w misji jest o wiele więcej niż los małego drona.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Peter Wark i Lucy Morgan: To właśnie widzimy, gdy liczba przypadków rośnie