Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsza kampania Apple #shotoniPhone skupia się na Diwali Mithai: ze wszystkimi szczegółami

Najnowsza kampania Apple #shotoniPhone skupia się na Diwali Mithai: ze wszystkimi szczegółami

Firma Apple zatrudniła fotografa Porusa Vimadalala do sfotografowania słodyczy z okazji święta Diwali w ramach kampanii #shotoniPhone. Fotograf ma…
Czytaj więcej
Co jakiś czas – szczególnie po premierze nowych iPhone’ów – Apple uruchamia kampanię #shotoniPhone. Aby uczcić Święto Diwali, Apple zleciło fotografowi Porusowi Vimadlalowi wykonanie zdjęć słodyczy związanych z Diwali. Apple zamieściło na swoim oficjalnym koncie na Instagramie: „Słodycze Diwali to jadalne dzieła sztuki, które celebrują życie i zachwycają duszę”. „Poprzez obrazy martwej natury odkrywam i uchwycam piękno przedmiotów codziennego użytku” – powiedział Vimadalal.

Fotograf wykonał różne estetyczne zdjęcia indyjskiego mithai. Na jednym ze zdjęć znajdują się setki parfii ułożonych jedna na drugiej i faktycznie wygląda to na instalację artystyczną, a nie mithai. Na innym zdjęciu znajdują się trzy ladoo ułożone jeden na drugim, w zależności od ich rozmiaru.

Dzisiejsza sesja w Apple
Vimadalal jest także gospodarzem sesji Today at Apple w Apple BKC w Bombaju. Sesja odbędzie się 14 listopada w godzinach 19:30–21:00. Ta sesja jest częścią serii Light Up Mumbai, która trwa od kilku dni we flagowym sklepie Apple w Bombaju. „Rób żywe zdjęcia Diwali Mithai na iPhonie z wielokrotnie nagradzanym fotografem Porusem Vimadlalem. „Podczas ostatniej sesji naszej serii Light Up Mumbai wykażesz się kreatywnością w projektowaniu, fotografowaniu i edytowaniu geometrycznych kompozycji Mithai, wykorzystując wszystko, co ma do zaoferowania iPhone, ” – czytamy w opisie sesji W witrynie Apple.

Sesje Apple Today to bezpłatne warsztaty i wydarzenia organizowane przez firmę Apple w jej sklepach detalicznych. Sesje te umożliwiają klientom praktyczne zdobywanie wiedzy na różne tematy związane z produktami Apple i umiejętnościami twórczymi. Uczestnicy mogą dowiedzieć się więcej o fotografii, edycji wideo, produkcji muzycznej, programowaniu i nie tylko. Sesje te prowadzą pracownicy Apple Store, a także eksperci i profesjonaliści z innych dziedzin. Celem sesji jest poznanie pełnego potencjału urządzeń Apple

Koniec artykułu

READ  Zdobądź Google Pixel 7 w tej samej cenie co Google Pixel 7a