Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsza oferta na MacBooka: odnowiony 13-calowy Air za 370 dolarów

Najlepsza oferta na MacBooka: odnowiony 13-calowy Air za 370 dolarów

tl;dr: Od 10 września możesz uzyskać odnowienie MacBook Air 2017, 13,3 cala Za jedyne 369,99 USD zamiast 1199 USD – to 69% zniżki.


W odwiecznej debacie na temat komputerów Mac i Windows jest coś, czemu żadna ze stron nie może zaprzeczyć: MacBook Air firmy Apple jest lekki, cienki i niewiarygodnie piękny. Cóż, to jest drogie. Podobnie jak drogi typ „cztery cyfry i więcej”.

Ale możesz kupić klasyczny laptop Apple za ułamek jego zwykłej ceny, jeśli kupujesz odnowione modele. Odnowiony 13,3-calowy MacBook Air z 2017 r. jest obecnie w sprzedaży za jedyne 369,99 USD (zwykle 1199 USD).

Zaoszczędź setki na swoim MacBooku Air

Są dwie kluczowe rzeczy, które należy wiedzieć o odnowionych urządzeniach: są nieco starsze i używane. Ten MacBook Air został wydany w 2017 roku, więc jeśli szukasz modelu z Jabłkowy silikon, to nie jest twoje. Ma jednak pewne funkcje, które zostały wycofane w wielu nowszych modelach, takie jak gniazdo kart SD, porty USB 3.0 i ładowanie MagSafe.

Ponieważ ten MacBook Air był już Twoją własnością, przeszedł rygorystyczny proces renowacji obejmujący czyszczenie i testowanie. Następnie otrzymał ocenę „B”, powołując się na pewne wady kosmetyczne i niski stan baterii. Jeśli nie przeszkadzają Ci te drobne wady, możesz zaoszczędzić setki w porównaniu z zakupem zupełnie nowego modelu.

Ukochane funkcje, które nadal są aktualne

Nawet po kilku latach 13,3-calowy MacBook Air z 2017 roku nadal ma się co podobać. Do tego stopnia, że ​​postanowiliśmy sporządzić listę:

  • Procesor Intel Core i5

  • Dysk twardy 128 GB

  • Karta graficzna Intel HD6000

  • Kamera HD FaceTime

  • Do 12 godzin pracy na baterii

  • Waży niecałe trzy funty

Kup 13,3-calowego MacBooka Air 2017 za jedyne 369,99 USD (cena regularna 1199 USD), gdy odnowisz swoje zakupy.

READ  Dokumenty Google otrzymują aktualizację, która może modyfikować rozszerzenia przeglądarki

Ceny mogą ulec zmianie.