Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najbardziej oczekiwaną grą na Xbox Boss jest PlayStation Exclusive

Najbardziej oczekiwaną grą na Xbox Boss jest PlayStation Exclusive

Szef Xbox, Phil Spencer, ujawnił najbardziej oczekiwaną grę w tej chwili i taką, która będzie dostępna tylko na PlayStation, przynajmniej w przewidywalnej przyszłości. Xbox nie ma obecnie żadnych większych gier z pierwszej ręki, które pojawią się tej jesieni, ponieważ właściciel platformy za dużo obstawia Bethesdę. gwiezdne pole Wszyscy jedzą czas. Niestety, Mecz jest opóźniony Od listopada 2022 r. do nieujawnionej daty w 2023 r. Obecnie gra ma zostać wydana w pierwszej połowie przyszłego roku, ku rozczarowaniu fanów, którzy chcieli zagłębić się w długo oczekiwaną grę RPG sci-fi Bethesda .

Biorąc to pod uwagę, biorąc pod uwagę, że w tym roku nie ma żadnych dużych gier na Xbox, a prawdopodobnie i tak jest mocno zaangażowany w produkcję większości z nich, szef Xbox, Phil Spencer, powiedział, że jest bardzo podekscytowany grą. Bóg wojny Ragnarok. W odpowiedzi na tweeta z Xboxa Spencer wspomniał, że to kolejna gra, w którą chce zagrać. Nie jest to wielka niespodzianka ze strony Spencera, który ma historię aktywnego wsparcia i współpracy z twórcami PlayStation i opowiada o tym, jak czasami gra na konsolach. Chociaż nie powinno być szokujące dla kogoś, kto gra w gry wideo i pracuje w branży, granie w gry na innych platformach, branża ma historię, w której przez większość czasu nie wypowiada nazwy konkurencji. Spencer za późno Pokaż swoje wsparcie dla Bóg wojny Ragnarok Zespół Po tym, jak niektórzy deweloperzy zostali drażnieni podczas niezapowiedzianej daty premiery gry w tym czasie.

Bóg wojny Ragnarok Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wielu osób, w dużej mierze dlatego, że jej poprzedniczka była jedną z najlepszych gier generacji PS4. Chociaż został wydany w tym samym roku, co inne duże gry, takie jak Red Dead Redemption 2 A Spider-Man z Marvela, udało się wygrać grę roku podczas The Game Awards. Fani są również podekscytowani debiutem Thora i innych postaci.

READ  iJustine oferuje rzadką wycieczkę po studiu Apple Fitness + z Guyem Blahnikiem i wywiadami z trenerami [Video]

Bóg wojny Ragnarok Premiery PS4 i PS5 9 listopada 2022 roku. Czy jesteś podekscytowany grą? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.