Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagarro licencjonuje i rozwija banki Temenos Country Model w Rumunii i Polsce

Nagarro licencjonuje i rozwija banki Temenos Country Model w Rumunii i Polsce

Nagarro udziela licencji i kontynuuje rozwój Temenos Modele banków krajowych dla instytucji finansowych w Rumunii i Polsce. Umowa otwiera nowe możliwości rozwoju dla Temenos poprzez lokalne miejsca pracy i ulepszone możliwości świadczenia usług przez Nagarro na tych rynkach.

Banki modelu wiejskiego są jednym z wyróżników Temenos. Dzięki tym umowom licencyjnym jest w stanie zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną z partnerami w celu dalszego rozwoju i budowy nowych banków modułowych kompatybilnych z rozwiązaniami bankowymi na platformie Temenos Composable oraz ofertami SaaS w chmurze Temenos Banking Cloud.

Nagaro: W Rumunii działa od 1998 r., a w Polsce od 2014 r

W ramach tej nowej umowy Nagarro zobowiązał się do inwestowania w lokalne funkcje regulacyjne i biznesowe oraz ich rozwój w celu wzmocnienia banków modelowych Temenos dla instytucji finansowych w Rumunii i Polsce.

Nagarro ma ponad 19 000 ekspertów w 36 krajach. W Rumunii działa od 1998 roku, a w Polsce od 2014 roku poprzez 7 centrów dostaw. Umowa z bankiem modelowym pozwala klientom Temenos na tych rynkach korzystać z już ugruntowanej obecności Nagarro i regionalnej wiedzy specjalistycznej.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży Nagarro obsługuje kompleksowe spektrum bankowości, finansów i ubezpieczeń (BFSI). Obejmuje to bankowość podstawową, płatności, kredyty i leasing, usługi w zakresie mobilności i usług kognitywnych oraz usługi finansowe (bankowość inwestycyjna, zarządzanie aktywami i majątkiem).

Nagarro zrealizował ponad 40 projektów obejmujących wdrożenie Temenos Transact

Umowa ta zależy od silnych relacji istniejących pomiędzy obiema firmami. Doprowadziło to Nagarro do ukończenia ponad 43 udanych projektów obejmujących wdrożenie i konwersję Temenos Transact. Obejmuje także 20 aktualizacji Temenos i udział w 350 projektach dotyczących różnych rozwiązań Temenos.

Uzyskaj dostęp do najbardziej kompleksowych profili firm na rynku, obsługiwanych przez GlobalData. Zaoszczędź godziny poszukiwań. Zdobądź przewagę konkurencyjną.

READ  Najnowsze polskie badanie zmian w przejrzystości śledzenia procesorów Apple

Profil firmy – bezpłatna próbka

Dziękuję!

Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail dotyczącą pobierania

Jesteśmy pewni wyjątkowej jakości profili naszej firmy. Zależy nam jednak na tym, abyś podjął decyzję, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego biznesu, dlatego oferujemy bezpłatną próbkę, którą możesz pobrać, przesyłając poniższy formularz

Przez GlobalData

powiedział Ross Mallas, globalny wiceprezes wykonawczy SaaS i ekosystemu partnerów w Temenos: „Cieszymy się, że możemy ogłosić tę umowę z Nagarro. Otwiera to nowe możliwości dla Temenos w zakresie współpracy z instytucjami finansowymi w Rumunii i Polsce. Nagarro stanie się niezawodnym partnerem w rozwoju i utrzymaniu banków modelowych dla tych dwóch krajów. Pomaga klientom odnowić progresywne technologii. Takie umowy wnoszą dodatkową wartość „Dla naszej platformy. Jest to korzystne dla naszych klientów i ostatecznie zapewnia dodatkowy rozwój Temenos”.

Vishwanath Rajashekarappa, współzałożyciel Nagarro, dodał: „Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem licencji od Temenos na rozwój banków modelowych dla krajów w celu napędzania wzrostu i sukcesu klientów. Ta umowa stanowi świadectwo naszych możliwości jako długoterminowego partnera Temenos i naszą wiedzę na temat praktyk i przepisów rynku lokalnego. Z niecierpliwością czekamy na pomoc klientom z Rumunii i Polski w rozwijaniu i ulepszaniu ich działalności na platformie bankowej Temenos.