Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Możliwe, że księżniczka Charlotte straci swoje tytuły, gdy książę William zostanie królem

Księżniczka Charlotte najprawdopodobniej straci tytuły, gdy jej ojciec, książę William, zostanie królem, według królewskich ekspertów.

Zasady monarchii i hierarchii sukcesji oznaczają, że nie może już posiadać tytułu księżniczki. Bristol na żywo Raporty.

Kanał Youtube Kości „Jej przyszłość zmieni się dramatycznie tylko wtedy, gdy jej ojciec zastąpi swojego dziadka na stanowisku króla” – powiedział sześciolatek.

Dodali: „Kiedy to się stanie, życie, jakie wiesz, Charlotte będzie wyglądać zupełnie inaczej, w rzeczywistości jest duża szansa, że ​​straci tytuły, gdy jej ojciec obejmie tron”.

„Zanim Wilhelm zostanie królem Anglii, jego najstarszy syn, George, zostanie księciem Walii”.

Kości Wyjaśnił, że to uczyniłoby młodą królewską dziewczynę „Charlotte z niczym”.

„Jej prawo do bycia księżną Walii wylatuje przez okno, kiedy jej brat uzyskuje oficjalny tytuł księcia Walii, ponieważ królewska dama nie może być księżniczką, chyba że jest mężem księcia lub córki księcia.

„Jako siostra George’a Charlotte nie pasuje do żadnej z tych kategorii”.

Książę William z rodziną

Jednak prawdopodobnie ponownie adoptuje książę William Wstąpić na tron, Wyrazić Uwagi.

Charlotte ma zmienić nazwisko co najmniej dwa razy, ponieważ ma zostać Charlotte z Cambridge i Kornwalii, gdy książę William awansuje w linii sukcesji.

Gdy książę Cambridge otrzyma tytuł księcia Walii po koronacji jego ojca, ma zostać księżniczką Walii Charlotte.

Ale pomimo utraty tytułów, gdy William był królem, Charlotte otrzymała tytuł Królewskiej Księżniczki w późniejszym życiu.

Jak wyjaśniło OSSA, „Princess Royal to specjalny tytuł należący do najstarszej córki panującego króla, obecnie księżniczki Anny”.

Ale królewska księżniczka może być tylko jedna i nie jest pewne, czy Księżniczka Charlotte kiedykolwiek zdobędzie tytuł.

READ  Psalms dziękuje nauczycielowi Davidowi Bautista za udostępnienie mu najnowszego singla

Jak na przykład Książe Charles, Który jest następny w kolejce do tronu, nie ma córek, więc za jego panowania nie będzie królewskiej księżniczki.

Opcje przyszłego tytułu Księżniczki Charlotte stały się jeszcze mniejsze.

Charlotte nigdy nie mogłaby zostać księżną jak jej matka, Kate Księżna CambridgePonieważ aby zostać księżną, musi poślubić księcia. Tytuł księżnej nie jest dziedziczny, ale tytuł księcia jest.