Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Możliwe spoilery na głównych imprezach WrestleMania 38 i WWE Elimination Chamber

Oczekuje się, że Brock Lesnar odzyska mistrzostwo WWE w ten weekend.

sobota Pomieszczenie filtrów WWE Wydarzenie z Jeddah w Arabii Saudyjskiej, podczas którego Bobby Lashley będzie bronił tytułu WWE w pokoju przeciwko Lesnarowi, Riddle’owi, Austin Theory, AJ Styles i Seth Rollins.

W aktualizacji nowy raport z Justin Barrasso z Sports Illustrated Oznacza to, że Lesnar ma opuścić Arabię ​​Saudyjską z tytułem WWE. Zauważono, że WWE widzi Theory jako przyszłego mistrza, ale nie teraz.

Lesnar ma obecnie za zadanie rzucić wyzwanie WWE Universal Champion Roman Reigns na WrestleManii 38. Zwycięstwo w Elimination Chamber oznaczałoby walkę o tytuł na WrestleManii pomiędzy The Beast i The Tribal Chief. Reigns będzie bronił swojego tytułu przed WWE Hall of Famer Billem Goldbergiem w sobotę.

W związku z tym, tytuł Lesnara przeciwko Reigns będzie prawdopodobnie drugim wieczorem WrestleMania 38. Barasso zauważył, że obecny plan jest dla Rondy Rousey przeciwko SmackDown SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair w głównym turnieju Night One.

Czekajcie na więcej informacji o WWE Elimination Chamber i dołączcie do nas jutro o 11:00 ET, aby obejrzeć transmisję na żywo. możesz Kliknij tutaj dla bieżącej karty.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

READ  Ananya Panday opowiada o pracy z Shakunem Batrą w Jahrayan: Przed spotkaniem z nim obejrzała polskie i szwedzkie filmy