Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Młody fan trafia do szpitala po uderzeniu przez Glenna Phillipsa szóstego

Młody kibic został przewieziony do szpitala w Christchurch po tym, jak w niedzielę doznał sześciu obrażeń z rąk Nowozelandczyka Glenna Phillipsa na Hagley Oval.

Phillips przekroczył granicę, ale niestety piłka trafiła 12-latka w głowę.

Rzecznik NZ Cricket powiedział, że została zabrana do szpitala na testy.

Niedługo potem, odnosząc zwycięstwo, rzucił się na linię boczną, by sprawdzić, co z młodym mężczyzną.

Tymczasem Ish Sodhi został piątym graczem, który zdobył 100 międzynarodowych bramek T20, gdy NZ pokonał Bangladesz ośmioma bramkami w potrójnym uderzeniu.

Devon Conway znalazł się na szczycie 70 z 51, współpracując 75 razy z kapitanem Kenem Williamsonem, gdy Black Caps osiągnęły 2-142 w przyrostach 17,5, wyciągając je w Bangladeszu 8-137 w niedzielę wieczorem.

Kiwi organizuje trójstronną serię z Bangladeszem i Pakistanem, aby ustalić datę Mistrzostw Świata T20 w Australii.

Po przegranej z Pakistanem w sobotni wieczór Nowa Zelandia chciała zmienić swoje tempo w przygotowaniach do Mistrzostw Świata, ponieważ będą starać się poprawić w turnieju w 2021 roku, kiedy przegrali finał z Australią.

Po wygraniu rzutu i kręgli Kiwi zaczął słabo, żałując serii straconych okazji.

Michael Brasswell, Jamie Nesham i Adam Millen wykonali mały przypadkowy strzał, który Soddy przypisał elementowi mistycznemu.

„Glenn (Phillips) mówił, że na tylnej okładce jest wiedźma, która powstrzymuje nas przed złapaniem tych piłek” – powiedział.

Z Bangladeszem na 1-52 od siódmej i gotowym do drogi, Kiwi błystki przybyły, aby związać Bangladesz do ośmiu lub mniej naraz od ósmego do osiemnastego, trzymając smycz na zmianę.

Bracewell (2-14) był świetny ze swoich czterech podwyżek, podobnie jak Sodhi, który uzyskał 2-13 z trzech do utraty 18 w przedostatniej rundzie.

Inauguracyjna gwiazda Shantou zdobyła pierwsze miejsce z 33 punktami, podczas gdy Nour El Hassan zmiażdżył 25 z 12 po wejściu z wynikiem 6-102, aby zapewnić, że Tygrysy osiągnęły konkurencyjny wynik.

READ  Australian Open 2022 Ashleigh Barty vs Jessica Pegula czas rozpoczęcia, zapowiedź, łeb w łeb, aktualności

Kiedy 16-letni Finn Allen odpadł w pościgu w Nowej Zelandii, Conway i Williamson osiedlili się na długo.

Po powolnym starcie Conway ruszył w dziewiątym inningu, rozbijając 107m sześć na długim dystansie i tracąc piłkę i prosząc stewardów o sprowadzenie zastępstwa.

Williamson (30 z 29) wszedł do środka pola, a wynik był w zasięgu wzroku, a Phillips (23 z 9) miażdżył dom w Nowej Zelandii dwoma z sześciu na ponad 18.

Seria trójstronna uniemożliwi dzień odpoczynku przed rozpoczęciem kolejnej rundy we wtorek i finałowego meczu w piątek, kiedy trzy narody udają się do Australii na Mistrzostwa Świata.